Mida teha, kui sa vihkad oma sõbranna poiss-sõpra?

Mida teha, kui sa vihkad oma sõbranna poiss-sõpra?

Mida teha, kui sa lihtsalt silmaotsaski, ükskõik, mis põhjusel, ei talu oma parima sõbranna poiss-sõpra?

Mida teha, kui sa lihtsalt silmaotsaski, ükskõik, mis põhjusel, ei talu oma parima sõbranna poiss-sõpra?

Põhjuseid, miks sõbranna väljavalitu ei meeldi, võib olla igasuguseid. Võib-olla on ta ebaviisakas, võib-olla sinu suhtes üleolev. Igal juhul tahaksid sa sõbrannalt küsida: “Miks just TEMA?!”. Mida siis teha? Women´s Health annab nõu. 

Millal vaikida
Kui poiss-sõber häirib sind mitmel erineval moel, aga on su sõbrannaga samas täiesti eluterves suhtes ega ohusta kuidagi viimase heaolu, on tegu teievahelise probleemiga ja sul pole vaja hakata sõbrannale rääkima, et ehk oleks targem sellest mehest loobuda.
“Kui sa hakkad oma sõbranna valikut kritiseerima hoolimata sellest, et nemad on tegelikult väga õnnelikus suhtes, paned ohtu hoopis oma sõbrasuhte,” ütleb suhtenõustaja Andrea Bonior.
Et sõbrannaga siiski edasi suhelda, korraldage sageli tüdrukuteõhtuid, kuhu mees, kes sulle meeltmööda pole, kutsutud ei ole.

Millal rääkida
Kui sõbranna “saak” on sedalaadi mees, kes pidevalt teiste naistega flirdib, oma naise eest  ei hoolitse või teda suisa petab, on ainus õige tegu sõbrannale asjast otse rääkida.
Anna suhtele veidi aega – ütleme paar nädalat – ja jälgi, mis toimub. Võib-olla saab su sõber ise aru, et on ämbrisse astunud. Kui suhe ikka püsib, võta teema jutuks, kuid ettevaatlikult, et sõbranna ei tunneks end ohustatuna. Mõtle oma sõnavõtt eelnevalt läbi ja püüa ette kujutada, kuidas sina end sõbranna asemel sellise vestluse ajal tunneksid! Leidke aega kahekesi olemiseks ja alusta ettevaatlikult sellest, et oled oma sõbranna pärast mures.
Kui hakkad kohe süüdistama ja probleeme lahkama, on tõenäoline, et sõbranna vihastab, mitte ei kuula sind.

Reaktsioonid võivad olla kahetised: mõni tüüp tunnistab, et on ise ammu oma suhte pärast mures olnud. Teine sõimab tõenäoliselt esimese reaktsioonina su näo täis, sest sisuliselt oled sina sõnumitooja, kes, nagu teada, alati esimese rahe enda kaela saab. 

Kui juhtub viimane, toonita sõbrale korduvalt, et sa soovid talle head ja oled alati tema jaoks olemas. 

Buduaar.ee