MIDA TEHA: MU heterost mees veedab aega geisõbraga

lugejakiri

shutterstock

Buduaari kirjakasti saabus kiri Gerdalt, kes on mures oma mehe pärast.

“Elu on väga imelik. Olen oma mehega koos elanud 12 aastat ja meil on kaks ühist last. Ühtegi märki pole kunagi olnud, et ta võiks olla gei. Ta pole otseselt midagi halba nende kohta öelnud, aga on jutu sees mitu korda öelnud, et ei mõista selliseid inimesi, pole midagi ühist ja pole midagi rääkida nendega.  Nüüd järsku on toimunud mingi kannapööre ja järsku pakub kogu see maailm huvi ning tema igapäevane uus sõber on üks geimees. See mees on teda tutvustanud veel mitme geimehega ning nad suhtlevad iga päev, kirjutavad üksteisele, saadavad nalju ja “like” ivad postitusi ja pilte.

Muutus algas sellest, et käisime pool aastat tagasi ühel juubelil ja mees istus ühe geimehe kõrval. Nad hakkasid silmnähtavalt hästi läbi saama. Neil klappis jutt ja ühised huvid ning peale seda jäid nad tihedasti suhtlema. Nüüd käivad  nad koos talisuplemas, õhtust söömas ja rattaga sõitmas ning kaaluvad väidetavalt isegi mingeid äriplaane.

Mul pole kunagi geimeeste vastu midagi olnud aga nüüd ausalt öelda natuke häirib selline suhe. Tunne on sama, nagu mees käiks mingi teise naisega neid asju koos tegemas. Ma ei saa usaldada seda meest, sest ta on nägus, stiilne ja tark. Imelik mõelda, aga ma konkureerin temaga oma mehe aja ja tähelepanu nimel ning ma olen kade, et mu mehel on temaga koos lõbus. Kui ma mehele sellest tundest rääkisin, hakkas ta naerma ja ütles, et mul pole küll mingit põhjust niimoodi tunda või mõelda.  Et see mees on lihtsalt tore ja huvitav inimene ja mis sellest nii halba on, et tema sõber on gei. See ei tähenda, et tema peab ise geiks hakkama. Aga ikkagi, mind väga häirib see, sest ei tundu kuidagi normaalne, et mees, kellel pole kunagi ühtegi geisõpra olnud, tunneb end nüüd väga mugavalt geide seltskonnas.

Huvitav, kas teised naised on ka sellise teemaga kokku puutunud või oskab mõni geimees öelda, kas geimehed suhtlevad  hetero meestega nn sõpruse eesmärgil või on siin eesmärk ikkagi mu mehe süda endale võita?”