MIDA ÜTLEB SINU KOHTA see, et sa oma eksidega suhtled?

MIDA ÜTLEB SINU KOHTA see, et sa oma eksidega suhtled?

Kui suhe lõppeb väga halba noodiga (ning see üldiselt nii on), et taha sa ilmselt oma eksi elus enam kunagi kohata. Ometi hoiavad mõned inimesed ikkagi suhtlusliinid avatud ja tõesti suudavad oma endise kallimaga edasi suhelda, kuigi nende suhte staatus on nüüd totaalselt muutunud. On palju erinevaid põhjuseid, miks keegi oma eksiga edasi suhtleb – mõned neist on tervislikud, kuid mõned mitte nii väga. Mida ütleb sinu kohta see, et su endine kallim endiselt su elus on?

Kui suhe lõpeb väga halva noodiga (ning see üldiselt nii on), ei taha sa ilmselt oma eksi enam kunagi kohata. Ometi hoiavad mõned inimesed ikkagi suhtlusliinid avatud ja tõesti suudavad oma endise kallimaga edasi suhelda, kuigi nende suhte staatus on nüüd totaalselt muutunud. On palju erinevaid põhjuseid, miks keegi oma eksiga edasi suhtleb – mõned neist on tervislikud, kuid mõned mitte nii väga. Mida ütleb sinu kohta see, et su endine kallim endiselt su elus on?

Sa pole temast üle saanud
See, et sa ikka veel teda oma elus hoiad, võib olla märk sellest, et sa ei suuda teie lahkuminekuga ikka veel leppida. Küsi endalt, miks sa temaga ikka veel suhtled ja ole enda vastu aus. Asjad võivad muutuda väga segaseks, kui sa pole vaimselt valmis.

Sa lihtsalt harjud
Lahkuminek on suur muutus ja vallalise eluga harjumine nõuab aega. Kui tunned end halvasti, pöördud sa ilmselt selle inimese poole, kellelt oled varasemalt alati tuge saanud – oma eksi poole. Kuigi on raske ise hakkama saada, pead sa sellega ometi harjuma. Küll kõik paika loksub!

Kättemaks
Kui ta tegi sulle tõeliselt haiget, on võimalus, et sa hoiad teda veel igaks juhuks läheduses, et talle varsti samaga vastata. Kui avastad, et sa just seda teed, mõtle oma valikud uuesti läbi. Kättemaks ei tee su olemist kindlasti paremaks – ära lange nii madalale ja eemalda end sellest olukorrast.

Sa tunned end üksikuna

Kuigi varem oli sinu eks see, kes sul alati tuju paremaks tegi ja ei lasknud sul end kunagi üksikuna tunda, on nüüd asjalood teisiti. On loomulik, et tema tuttav nägu on sinu jaoks mugav, kuid peaksid sellest üle olema ja laskma endal kellegi uue leida.

Tunned end läbikukkununa
Vahel on põhjuseks, miks sa oma eksiga ikka suhtled, see, et sa ei taha tunda end läbikukkujana. Kui suudate peale lahkuminekut sõpradeks jääda, peaksid end veenma, et te ei ole tegelikult sugugi läbikukkunud. Ometi peaksid endalt küsima, kas see on tõesti sinu jaoks parim variant.

Tähelepanuvajadus
Mõned inimesed lihtsalt vajavad pidevat tähelepanu, eriti vastassugupoolelt. See tung võib olla eriti intensiivne peale lahkuminekut. Kui see on põhjus, miks sa oma eksiga suhtled, siis lõpeta see kohe. See on justkui sõltuvus ja on pikas perspektiivis vaid kahjulik.

Sa oled purjus
Enamik meist on ühel või teisel hetkel seda teinud ja teame küll, et see on väga halb. Seega tuletame seda veel korra meelde: ära mitte kunagi võta oma eksiga ühendust, kui oled alkoholijoobes ja hakkad teda igatsema! See on vaid hetkeline!

Sa oled lihtsalt väga rahulik inimene
Kui suudad teie suhte hoida normaalsena, ei ole teievaheline sõprus midagi ebatavalist. Arvatavasti oled sa lihtsalt üks väga rahulik inimene. Kui suudad seda kontrolli all hoida, on kõik korras.

Allikas: Rebelcircus.com