MIDAGI MEESTELE: kuidas endale suurem riist saada?

Inglismaalt pärit toimetaja Nadia Bokody suureks sooviks on, et inimesed vabaneksid kõikidest seksiga seotud tabudest ning julgeksid vabalt rääkida kõigest, mis seotud erootika ning intiimeluga. Tema seksiga seotud sotsiaalmeedia kanalid on viimasel ajal kogunud ohtralt jälgijaid ja populaarsust, vahendab Daily Mail

Nüüd soovib Bokody puutuda probleemi, mis paljudele meestele peavalu valmistab. Kuidas endale suurem peenis saada? Tõde peitub selles, et peenise suurus on enamjaolt oluline vaid meeste enda jaoks. Naised peavad suurusest olulisemaks mehe isiksust ja oskust naise endaga arvestada. 

Bokody soovitab, et mehed võivad oma kubemepiirkonna raseerimisega luua efekti suuremast peenisest ning saada seeläbi juurde ka enesekindlust. Ka trimmis kõhulihased võivad meeste enesehinnangule positiivselt mõjuda. Seksimisel tasuks aga eelistada asendeid, kus mees pääseb võimalikult sügavale naise sisse ning nii, et naise tupelihased on pingul. 

Lisaks tuletab ta meestele meelde, et kõige olulisem on iseennast aksepteerida, olenemata peenise suurusest. Mehed ei tohiks käituda nagu šovinistlikud sead nind naisi alandada, vaid oluline on, et mees looks enda ümber seksuaalselt enesekindla energia, mis paljudel naistel pea sassi ajab. Positiivne mõtlemine aitab kaasa, et sinu elus toimuksid vaid head asjad. 

Naised armuvad mehe energiasse, isiksusse ja käitumisse, mitte tema peenisesse. Kui naine on armunud, tundub ka peenis tema jaoks piisavalt suur olevat. Bokody soovitab, et kui mees soovib siiski oma varustuse suurust muuta, võib proovida peenisepumpa. Sellega peaks aga ettevaatlik olema, et see kudedele liiga ei teeks.