MIKS EI TOHI NAISTEGA halvasti käituda, neist isegi mitte halvasti mõelda?

22 kommentaari
MIKS EI TOHI NAISTEGA halvasti käituda, neist isegi mitte halvasti mõelda?

Sensitiiv ja energiatöö õpetaja Stella Shakti avaldas oma blogis hiljuti väga mõtlemapaneva meesteteemalise arvamusloo, mis räägib ausalt ja lihtsalt sellest, miks ei tohi naistega kunagi halvasti käituda ja miks peaks isegi nendest halvasti mõtlemine keelatud olema. Kui sa soovid oma ellu tõelist armastust ning et sa oleksid õnnelikus suhtes, siis tasub seda kindlasti lugeda ja sügavalt analüüsida.

Sensitiiv ja energiatöö õpetaja Stella Shakti avaldas oma blogis hiljuti väga mõtlemapaneva meesteteemalise arvamusloo, mis räägib ausalt ja lihtsalt sellest, miks ei tohi naistega kunagi halvasti käituda ja miks peaks isegi nendest halvasti mõtlemine keelatud olema. Kui sa soovid oma ellu tõelist armastust ning et sa oleksid õnnelikus suhtes, siis tasub seda kindlasti lugeda ja sügavalt analüüsida.

Miks ei tohi naisega mitte kunagi halvasti käituda?

Naisenergia on toitja ja armastuse allikas.

TARK MEES(ENERGIA) teab, et naine ja naisenergia on kanal, mille kaudu ta saab toidet ja mida külvad, seda saad ka lõigata, kui on soodsad kasvutingimused.

Tantras, iidses terviklikkuse austamise traditsioonis, öeldakse nii: “Nii, nagu Shiva näeb Shaktit, selliseks Shakti muutub – ehk siis nii, nagu mehed vaatavad naisi, sellisteks naised muutuda saavad”.

Õnnelik on naine, kes on tundnud, kuidas mees teda vaatab – oo, vaat, kus on Jumalanna!

Seda on võimalik tunda, jah! Meie, naised, oleme õnnistatud ja neetud erakordselt tugeva tunnetusega, ka teadlased on avastanud, et juba maitseid ja lõhnu tunneme me kordades tugevamalt kui mehed. Jah, erandeid on ja tundlikke mehi on ka, aga noh, saate aru küll, loomuldasa on kalduvus ülitundlikkusele naistel.

Niisiis – me püüame olla need jumalannad, nii kaua, kui suudame. Kuniks murdume ja end peidame, sest sellised meeste uskumused, et naised on nende kannatuse põhjustajad, inetud sõnad ja nilbused ja käitumine ning ka teistest naistest halvasti rääkimine, füüsiline vägivald, emotsionaalne väänamine, võivad meid muuta endasse sulgunud ise hakkama saada püüdvateks meestega võrdseteks traktoriteks, kes läbi elu rühivad. Jah, isegi kui me oleme kaunistatud kaunite küünte, huulte, ripsmete ja miniseelikutega, on meis see hirm, et hakkavad lendama järgmised sõnad:

* jälle õiendab millegi kallal

* jälle tahab must midagi

* kas tal kunagi isu täis ei saa

* ma ei saa kunagi seda, mida mina tahan, alati peab tema tahtmine peale jääma

* kas ta võiks vähem kulutada

* kunagi pole piisav, mis ma teen

* ooooohhh, need naised

Ja ka selle nimekirja võib venitada lõpmatult pikaks. Seda korrutatakse pea igas seriaalis, filmis. See on nagu moeasi olla tüdinud oma abikaasast, emast, lapsest. Lõpmatu tüdimus ja väsimus omaenda elust kirjutatakse oma partneri süüks. Õnneks mitte igas peres. Aga siiski väga paljudes kodudes on ema või naise mõnitamine ja tema üle naermine või tema kamandamine tavaline. See on umbes sama hea, kui maasikapõõsa otsas tallumine, enne kui maasikaid tahad sööma hakata. Sa ei saa seda enam teha. Need on varisenud, mullased, porised, puruks.

Miks me seda teeme, kallid inimesed?

Naisenergia heatahtlikkust võetakse iseenesestmõistetavana. Tunne on, et naine peab olema lõpmatult kannatlik, lõpmatult armastav, andestav ja alati olemas. Ja teate, ta enamasti ongi seda, sest ta on oma südames lubanud endal olla olemas, tulgu, mis iganes. Naise roll on lõimumine, ühtesulamine, see on sisse kodeeritud. Selle ärakasutamine enda hüvanguks ja naisenergia kahjuks on aga vägivaldne käitumine.

Naine võib tunnetada, et ah, tal on paha tuju, ah, see on lihtsalt raske nädal, no tal polnud sel kuul tööl kõige paremini jne. Sisemine enesekindluse puudumine paneb naise vaikima, sest ta ei taha draamasid suuremaks muuta. Kas meie kultuuris õpetatakse omavahel kommunikeeruma? Ei! Viha, draama ja kuni naeruväärsuseni jõuline oma jonni ajamine – keegi ei kuula kedagi ära, pauguvad uksed, pihta saavad koerad, kassid, lapsed, järgmisena viinapudelid ja muu.

Naised ei tunne enam ennast jumalannana, nad tunnevad, et nad on väsinud ja pinges – otsitakse lahendust. Äkki, kui saame lapsed, siis olen rohkem naine, äkki ta on siis rohkem mees – asjad paranevad. Võimalik, aga võimalik ka, et laste saamine ei kasvata vanemates mitte vastutustunnet, vaid veelgi suuremat vajadust oma elu kuidagi ära kustutada või ennast kirstuni välja vedada, laste nimel nägu teha, pingutada. Naine kaotab oma sära ja ilu, sest mees ei hellita teda enam. Kui naine pole oma küpsust eneses üles leidnud, kaob tema armastus mehe vastu, kuna enese väärtustamine käib läbi selle, kui palju teda väljapoolt väärtustatakse ja hakkab seda otsima mujalt. Kooslus – naine kanaldab, mees ehitab, on lagunenud või muutunud millekski muuks… Näiteks: naine kamandab, käsib, koristab ja rügab tööd teha, mees laiutab käsi ja kurdab oma muret kõigile sugulastele, tuttavatele, kes kõik kaasa noogutavad. Nad näevad, et naine on võtnud mehe rolli. Aga mis teha? Naine valis. Aga miks mees andis püksid jalast ära?

Kui mehed vaikivad, ei saa naised neist aru. Läbirääkimise asemel ootavad naised, et mehed teaks, mida naised neilt ootavad (isegi kui seda eales ei väljendata) ja mehed ootavad, et seksiga kõik ära saaks klappida ja „saaks kõike tagasi normaalseks, nagu enne oli”. See, et meesenergia ise konkreetset vundamenti pole loonud, selle peale ei tulda, kui ollakse alles poisikesed, ollakse tüdrukud. Suhtlemine on nagu mingi karistus: mis-jälle-valesti-on. Humoorikas üheskoos arenemine on küpsete partnerite pärusmaa.

Kui mees ei tea, kes ta on, mis ta elult tahab või kuhu suundub, senini on ta poisike, poeg oma naisele. Ilma plaanide, suuna ja terviklike huvideta on nad justkui triivivad laevukesed tormisel elumerel. Naised muidugi ronivad hea meelega mistahes paadi peale, sest ookeanis üksi on külm ja kõle ja halb. Kui aga mees näeb, et mehe ja naise teed selgelt eri suundades lähevad, siis on ka väga aus seda väljendada, mitte vaadata, et noh, seksime paar aastat, siis vaatame, mis saab. Jah, naised, meil on täiesti selge vastutus ka selle eest, kelle laevale me istume, on see suva küna või kandev praam, soovitan selgeks saada enne lepingute allkirjastamist (loe: seksi). Kui mees istub päevad otsa diivanil, joob õlut ja vahib telekat, siis temast ilmselt tantsivat tsirkusekaru ei saa. Oma aja raiskamine on igaühe enda südametunnistusel.

Kui on tunne, et naine näägutab, siis on järelikult midagi väga olulist jäänud Sul aru saamata. Selle tõrjumise asemel prooviks samale leheküljele jõuda? Kuidas? Ole mees ja õpi kaks grammi suhtluspsühholoogiat, loe mõni raamat, käi kursustel, kui kodust seda ei saa. Telekas ja seriaalid pole päris elu, haiglane draamade armastus on lääne kultuuri lapsepõlvehaigus. Nagu leetrid või tuulerõuged. Mõned nakatuvad, teised mitte. Ka vaikimine ja oma teemade eest põgenemine on tegelikult vägivald. Jah, suppi nii tuliselt ei sööda, kui seda keedetakse, aga ühel hetkel on tarvis ikkagi edasi liikuda eluga, kaua seda ühte teemat endas nämmutada. Parem siis juba kommunikeeruda.

Mees, kes ei kuula naist, on selgelt ülepoputatud või siis liiga suures stressis, et endagagi hakkama saada. Vahel on inimestel oma aega vaja, et ennast laadida ja küpseda, aga kui sellest saab pigem reegel kui erand, siis selliseid tegelasi, kes lubavad endale naistega halvasti käitumist, saab ravida väga kiirelt ühe väga kiire minemakolimisega. Jookse, ja ruttu. Sa ei taha kolmekümne aasta pärast istuda ja unistada, et oh, oleks võinud ikka elus keegi olla, kes oleks mind päriselt armastanud. Jookse, ja kohe, ja küsi enda käest, kallis naine, kuskohas sa ise ennast ei kuula, et su mees seda sulle peegeldama peab.

Mees hakkab naisega halvasti käituma, kui naisel on vaja elus edasi liikuda. Tasub kuulata, mida mees ütleb. Kui ta tunneb, et see suhe käib talle üle jõu ja ta pole valmis sellesse panustama enam huumorit, lugupidamist ja kohalolekut, siis on selle asja nimi surnud suhe. Ja kõik väärivad suhet, mis toimib.

Kriisiolukorrad on parimad testrid – mina soovitaks kohe suhte alguses tekitada tõelise kriisi – selle järgi näed ära, mis puust partner tehtud on. Kui ta jääb armastavaks ja humoorikaks ka siis, kui viskad nõusid põrandale või hilined tund aega, et õhtusöögile minna, siis on võimalik, et tegemist on mehega, kellele võid lootma jääda ka siis, kui oled kolmanda lapsega hambaarsti juures, Sulle on külla tulemas ämm ja äi, ahjus on kringel ja põrand on Lego tükke ja porgandipüreed täis valatud.

Kui mees naise peale hakkab välja elama oma tööl toimunut või lapsepõlvetraumasid, on tal ilmselgelt vaja areneda, ennast tervendada, enne kui temast saab perekonna selgroog.

Milleni see viib?

Mees, kes käitub naisega halvasti, kaevab endale väga sügava augu, kuna armastus voolab energeetiliselt läbi naisenergia. Minnes vastu oma sisemisele tõele ning vigastades oma naispoolt, vigastab mees ennast. See on üks väga tavaline põhjus, miks mehed tegelikult jooma ja narkootikume tarbima suunduvad – sest nad tunnevad ennast halvasti tehtu pärast. Tundub, et see kokaiinitriip võiks ju korraks selgust tuua. Aga vot minevikku niiviisi ära ei kustuta, kustutatakse oma aju ja mõtlemisvõime, võimalik ka, et tervis ja naise lugupidamine.

Mehe käitumine kas erutab naisi või peletab erutuse eemale. Punkt.

Mehe käitumine mistahes asendis on naise jaoks eelmänguks seksile. Isegi kui naine seda nii tavaliselt ei vaata, alateadlikult kõneleb kõik sellest, kas isane on sobilik elu edasiloomiseks või mitte. Kas mees on armastav, hell ja tolerantne, tähelepanelik ja naisele eeskujuks või mitte. Naised otsivad sageli alateadlikult endale eeskuju, kedagi, kes hoiaks moraalireegleid kõrgel. Et naine saaks tantsida ja lennelda, liikuda äärmusest äärmusesse, kui vaja, nii saab ta kõige huvitavamaid energiaid kanaldada, tuua suhtesse põnevust, värve ja kirge. Mees peab suutma olla siis nagu tugev sammas, mida ei kõiguta ükski tormituul. Kui mees seda pole, kipub naine selleks muutuma. Aga siis kaob lust, kaob põnevus. Naine ei austa enam meest. Kui pole austust, pole kirge, kui pole kirge, pole seksi. Noh, limaskestade hõõrumine võib veel olla, aga päriselt ja südamest kirge pole.

Ometigi võib kirg kesta elu aeg! Elu aeg! Ma tean paare, kes on üle kümne aasta koos ja endiselt täiesti armunud kogu aeg. Jah! See, et keemia ära kaob, on sellest, kui kaob tõe voolamine ja rõõm.

Kui mees ei käitu Kuningale kohaselt, on naisel raske olla Kuninganna, sest ta energiakanal ei luba mehele rohkem armastust kanaldada. Olen ise seda mitmeid kordi kogenud. Nii tahaks, pingutaks või kaheksaks ennast, aga süda ei luba. Ma arvan, et paljud naised teavad seda tunnet. Tahaks, aga enam ei saa. Noh, ei saa ja kõik. Küll me proovime siis libesteid igas eluvaldkonnas ja uut pitsilist pesu ja kõike, aga kui pole, siis pole.

Kui naisele valetada, varjata oma tõelisi tundeid, katkeb energiavoog, seks muutub lahjaks või olematuks. Siis öeldakse, et kirg lahtub. Sellest lahtubki, et tõde ei saa voolata. Iga vale loob seina naise ja mehe vahele. Kui inimesed ainult teaks, kui suur vägi on TÕEL! Täiesti olematuks hääbunud suhteid on võimalik tegelikult veel päästa. Kui mõlemad pooled on valmis olema täielikult ausad. Kui tõde pole, siis pole ka armastust ja kui armastust pole, siis on see nagu elavate surnute väljanäitus ja seda oleme me juba aastaid näinud, kuhu see viia võib. Jah, ja ennetades juba kõiki võrdõiguslasi, siis samamoodi katkeb voog, kui naine mehele valetab. Naisenergia on tunnetus, mõistate? Meesenergia on sõnad. Vaatame koos: kui Naine, mis on tunne, ja Mees, mis on mõte, ei klapi omavahel, siis ei saa ka energia voolata, suhe ei saa klappida – üks sikutab ühele poole, teine teisele poole. See on pettus, see on sõda. On vaja õppida elama siiralt, ausalt, suheldes.

Kui sa mossitad oma naisega, siis see näitab, et laps sinus tahab pai. Ütle siis naisele, et tahad pai, mitte ära õienda ta uue soengu kallal. Kui tahad tunnustust, siis tee ettepanek, et ta sind tunnustaks iga päev. Kui tunned, et tahad rohkem särtsu voodiellu, mine palun trenni ja pese nõud ära, me armastame sind siis palju parema meelega, kui me näeme, et sa meilt koorma seljast võtad. 

Kui sa kohe solvud ja lähed lukku, kui me ei luba sul ühe korra lõpuni rääkida, siis ära jäta seda nii! Palun ära jäta kunagi uuesti üritamata! Me näeme seda, hindame seda ja kuulame sind ära, kui me oma lapsikusest üle saame. Aita meid siis palun! Kasvõi lause: ma mõistan sind, sa oled ka sellisena minu silmis seksikas (isegi kui me oleme meigi laiali nutnud ja oma katkiste dressipükstega vannitoapõrandal ulume), siis usu, see lause paneb meid kiiremini särama kui mistahes tühi lubadus, ähvardus või uste paukumine. Poisid jalutavad minema tüdrukute juurest, tüdrukud poiste juurest, küpsed kuninglikud hinged jäävad kohale ja jäävad avatuks.

Kui mees ei pea oma sõna, kasvõi eriti pisikestes asjades, siis hakkab naisel sisemine hädaohutuli vilkuma. Mõned meist ignoreerivad seda kuni teatava murdepunktini. Siis piisab vaid väikesest valest ja kõik plahvatab. Näiteks kümnendal abieluaastapäeval. Siis saab mõõt täis. Lubaduse täitmisega ütled sa naisele: ma tõestan, et ma armastan sind – vaata!

Ja kui ta siis vaatab ja ei näe seda täitmist, siis võib naisele tunduda, et ta käed venivad maani raskeks, nende kätega ei saa enam kallistada, ei saa emmata oma südame rõõmu. Käed on liiga rasked, noh. Hea, kui veel rääkida saab, suu on ka võib-olla rasket pettumuse krampi täis, raskuse tunne on nii suur. Kõigil võib juhtuda, et unustab, jääb hiljaks või ostab sefiiritordi asemel vürtsikilu, aga näita siis, et sa said sellest aru, et sa mõistad, et sa eksisid. Mehed, kes on ausad ja tunnistavad oma eksimusi, muutuvad sekunditega kääbusrotist suureks ja uhkeks lõviisandaks. Me teame naistena, et 99% mehi kardab seda teha – oma eksimust tunnistada. Sellega näitad, et Kuningas on kodus. Jah, sul on lubatud eksida! Sa ei pea olema täiuslik, aga ole vähemalt aus.

Kui sa keerukates situatsioonies pea liiva alla paned ja lased kogu aeg meil asju otsustada ja kõik ära lahendada, saab sust tuhvlialune ja meie, naised, vihkame seda peaaegu sama palju kui päevade ajal krampe või liiga pigistavat rinnahoidjat. Me võime selle välja kannatada, aga me tegelikult jälestame seda. Meile võib alati öelda – oota, ma mõtlen midagi välja.

Küsimused naistele

Naistele, kes lasevad endaga halvasti käituda, ma küsiks oma ema küsimuse: lõputu õudus või õudne lõpp?

Ma soovitaks, kallid daamid, järele mõelda, et kas see käitumine, mida endale lased osaks saada, soovid, et see oleks ka su tütarde saatus. Kõik, mida ära õpid, pärandad energeetiliselt sellele planeedile. Oletame, et kõik, mis jätad õppimata, saab suureks ülesandeks sulle endale su järgmises elus.

Praegusel ajal on nii palju erinevaid teraapiaid, seansse, koolitusi, õppeklasse, kus jagatakse teadmisi, kuidas august välja ronida. Iga päev leppides vähemaga, kui Sa tegelikult väärt oled, on selge raiskamine.

Mida rutem asume looma seda, mida tõeliselt tahame, seda rutem saame ka uusi vilju maitsta.

Lahenduse energia

Kui mehed teaks, kui lihtne on tegelikult naisega hästi läbi saada, siis nad lihtsalt minestaks ilmselt kohe ära või hakkaks hullunult kaerajaani tantsima.

Igal naisel on tegelikult mingid oma võtmekohad, nipid, mis teda alati jumalannana tundma panevad. Küsige neilt järele, mis nipp nendega on. Anna Naisele, oma Jumalannale, aega järele mõelda. See võib olla midagi väga seksikat ja ma arvan, et Sa ei pea kahetsema. Ja kui ta ei tea, proovi huumoriga, selle vastu on pea kõik relvitud. Aga ma olen enam-vähem kindel, et need naised, kes väärivad tõelist Kuningat, teavad täpselt, kuidas nad tahavad, et Kuningannat koheldaks. Lihtsalt, kui seda ei küsita, siis on imelik seda ise välja rääkima hakata. Me loodame, et sa saad niisama aru, noh, loed hommikustelt kastepiiskadelt. Või siis küsid nii mitu tuhat korda (sõbralikult!) ja kingituste ja hellitustega üle valades ja katsetades kõike, mis meile meeldida võiks, kuniks me lihtsalt ütleme: jah, niiviisi jaaa…

Mees, kes oskab naisi naerma ajada, tal on võtmed kõigi südameisse. Näiteks ma arvan, et meie oma Eesti ordeniga pärjatud (hehhee, peaaegu rüütel) Tanel Padari fenomen pole mitte see, et ta on kohutavalt ilus või ääretult andekas, nii et kõik pikali kukuvad musikaalsest fenomenist, vaid see, et ta on südamlik, heatahtlik ja otsast otsani nalja täis. Need on omadused, mida saab endale lubada vaid seesugune härrasmees, kes teab, et halvustamine näitab vaid teda ennast kehvas valguses. Miks peakski? 

Olgu see tänane päev alguseks uuele Naiste austamise voole, naisenergia austamisele eneses ja kõiges. Kui on tunne, et ei suuda olla sõbralik ja tasakaalus, on aeg seda õppida teadlikult tegema.

Stressi vabastamine on uue aja energias kohustuslik oskus, et ennast ära ei hävitaks. Meil on võimalus elada õndsuse elu juba täna. See pole muinasjutt, see on väga süstemaatiline ja praktiline õpe, mida Maagilise reiki ja püha seksuaalsuse koolitustelt saad – vundament terviklikuks eluks.

Ära raiska ühtegi päeva enam igavale ja tüdimusest täidetud elule. On aeg elada ja tõusta fööniksina tuhast, kallid Naised ja Mehed! Olge õnnistatud!

Loe täismahus lugu Stella blogis siin