MIKS HINGESUGULASE kaotamine hea on?

Hingesugulase leidmine on iga inimese jaoks justkui mingit sorti missioon. Kui sa ta leiad, siis saad sellest kohe aru - tunned, et oled temaga seotud, tunned end turvaliselt. See inimene sobitub su ellu nii hästi, et tekib tunne nagu ta oleks seal alati olnud. Hingesugulane on keegi, kelleta sa oma elu ette ei kujuta. Inimene, kes võib su ühe liigutusega viia õnne tipule, või siis su täielikult purustada. 

Hingesugulase leidmine on iga inimese jaoks justkui mingit sorti missioon. Kui sa ta leiad, siis saad sellest kohe aru – tunned, et oled temaga seotud, tunned end turvaliselt. See inimene sobitub su ellu nii hästi, et tekib tunne nagu ta oleks seal alati olnud. Hingesugulane on keegi, kelleta sa oma elu ette ei kujuta. Inimene, kes võib su ühe liigutusega viia õnne tipule, või siis su täielikult purustada. 

Higesugulaste vaheline armastus on nii puhas ning tugev, et see imeb sind endasse. Sul on temaga olle salati tunne, et kõik läheb lõpuks hästi.

Osade jaoks saab hingesugulasest eluaegne partner, aga teistel nii hästi ei lähe. Kõigil ei vea – mõnikord jääb armastusest lihtsalt väheks. 

Hingesugulasest loobumine on üks raskeimatest asjadest, mida sul kunagi teha tuleb. See ju tähendab, et pead ignoreerima kedagi, kes sind õnnelikuks teeb. See inimene on ju sinu parim sõber, sinu partner, keegi, kes tunneb sind sind ilmas kõige paremini. 

Tal minna lastes pead aktsepteerima fakti, et oled elult lüüa saanud ja seejärel lisandub mõte sellest, et pead oma eluga jälle nullist alustama. Seda mõtet on äärmiselt raske uskuda. Arusaamine, et kõik läbi on, tuleb lõpuks loomulikult, aga tema unustamine on asi, mis ei käi üldse lihtsalt. 

Ühiste hetkede unustamine on raske. Üks päev temata on raske. Pead endale selgeks tegema, et sellel inimesel on nüüd oma elu ja sinul enda oma – ka see on väga-väga raske. 

Nüüdsest liiguvad teie elud paralleelselt, kuid ei ühti enam kunagi. Ka selle aktsepteerimine pole lihtne. See on raske, sest olenemata sellest, et oled mõistnud, et kõik on läbi, ei kao armastus ju mitte kuskile. 

Hoolimata valust, pead mõtlema sellele, et hingesugulane satub sinu teele alati põhjusega ja ta jätab su ühel hetkel oma elu elama. Küll aga jõuab ta sind vahepeal paljuski õpetada. Peale hingesugulase lahkumist ja südamevalu tead täpselt, mida sa edaspidi suhtest tahad. 

Kõige olulisem õppetund on aga see, et taoline ennastunustav armastus pole alati selline armastus, mida sa tegelikult oma ellu vajad.

Jäta meelde, et ükskõik, kui õige see suhe sulle ka ei tundunud, siis päris õiges suhtes ei ole nutmist, vaid on mõistmine ja teineteise väärtustamine. Õige inimene ei tee sind katki! Mitte kunagi!

elitedaily.com