Miks iga naine vajab väga head meessõpra?

Platooniline suhe mehe ja naise vahel võib osutuda keeruliseks. Kui sul aga õnnestub leida vastassugupoole esindaja, kellega sa ei kujutaks kunagi ette midagi enamat kui sõprus, oled õnnega koos.

Platooniline suhe mehe ja naise vahel võib osutuda keeruliseks. Kui sul aga õnnestub leida vastassugupoole esindaja, kellega sa ei kujutaks kunagi ette midagi enamat kui sõprus, oled õnnega koos.

Sarnaselt sõbrannadele, on ka meessõber suurepärane usaldusisik ja õlg, kelle najal nutta. Muidugi võib ühel hetkel tunduda, et sõprus võiks millekski enamaks edasi areneda, kuid sellise olukorra vältimiseks peaksid endale juba varakult selgeks tegema, mida sa tegelikult ühest sõprussuhtest ootad. Mõtle oma suurepärasest meessõbrast näiteks kui vanemast vennast. Kui oled vallaline, aitab selline sõprussuhe kaasa ka ideaalse partneri otsingutel. Lähedane meessõber toob sind alati maa peale tagasi, kui tahad kõiki maailma mehi kritiseerida ja tunned, et häid vastassoost isikuid ei olegi olemas. Peale selle on tal kindlasti ka ilusaid sõpru! Kuid põhjusi, miks iga naine head meessõpra vajab, on veelgi.

Siseinformatsioon. Üheks kasuteguriks meessoost parima sõbra omamisel on see, et sul on alati võimalus teada saada, mida ja kuidas mehed tegelikult mõtlevad, tunnevad ja miks ühel või teisel viisil käituvad.

Kallistused. Meessõbra suur ja turvaline kallistus tundub tugevam ja kaitsvam kui naissoost sõbranna oma. Pealegi on sul alati olemas isiklik ihukaitsja!

Emotsionaalne pagas.
Kui jagad oma muresid naistega, toovad nad vestlusesse peaaegu alati oma isiklikke kogemusi. Mitte, et see halb oleks, kuid mehed võivad anda neutraalsemat nõu ega kujutle end antud olukorda.

Otsekohesus. Mehed võivad öelda otse ja rääkida asjadest nii, nagu need tegelikult on. Vastupidiselt naistele ei püüa nad olukorda ilustada ja on vähem emotsionaalsed.

Võimalus õppida. Mehed ja naised saavad sõprussuhtes teineteiselt palju õppida. Näiteks võib hea meessõber vähendada ülemõtlemist ja arendada sinu otsekohesust.

Vähem tülisid. Mehed võtavad asju vähem südamesse ja seetõttu ei teki nendega eriti arusaamatusi.

Lõbusam elu. Meestega tuleb vähem ette sügavaid emotsionaalseid vestlusi kui naistega, seega võib nendega olla lõbusam ja lihtsam naljatada.

Allikas: huffingtonpost.co.uk

Kairit Kütt