Miks jõulud on kallima leidmiseks hea aeg?

Õeldakse, et jõulud on armastuse aeg.  Ja seda ta tõepoolest ka on! Kui sa oled kõigest hoolimata veel vallaline, siis siin on mõned nõuanded, kuidas kauniks pühadehoojaks endale kaaslane leida:

Õeldakse, et jõulud on armastuse aeg.  Ja seda ta tõepoolest ka on! Kui sa oled kõigest hoolimata veel vallaline , siis siin on mõned nõuanded, kuidas kauniks pühadehoojaks endale kaaslane leida:

1.Peod

Jõulupeod on number üks koht unelmate mehega tutvumiseks! Inimesed on pühade ajal rohkem avatud. Pühademeeleolus suheldakse kõigiga vahetumalt. Seega, otsi üles oma kõige säravam peokleit ning  suundu peole. Ja kindlasti pole jõuluajal vaja muretseda ka sellepärast, kuidas väljavalituga juttu alustada. “Ja mida sina jõuluvanalt sooviksid saada?” – on parim pick- up line.

 2. Lase sõbrannal kosjamoori mängida!

Ilmselt oled sinagi tundnud, kuidas jõuluhoojal sinu mittevallalised sõbrannad üritavad sind kokku sobitada kõikvõimalike tulevaste abikaasade ja elukaaslastega. Vahel võib see olla tüütu, aga luba neil siiski seda teha! Iial ei tea, kust poolt õnn naeratab ning potentsiaalse kallimaga tass kakaod juua ei võta samuti tükki küljest!

3. Palju turiste (sinu kodulinnas)

See tähendab – palju kenasid, vabu, võõraid mehi on linnas! Sul tuleb nad vaid üles leida ning pakkuda end giidiks. Ühine jalutuskäik kodulinna muuseumides, parkides ning tutvumine linna kultuuriväärtustega on parim kohting.

4. Uisutamine ja veel kord uisutamine!

Mine lähimale uisuväljakule uisutama. Küll sealt juba tutvusi leiad! Uiskudel tiirlemine on suurepärane võimalus uute tutvuste sõlmimiseks. Koos jääl tiireldes leiab alati teema, millest vestelda.  Lisaks ei pea sa tundma piinlikke vaikushetki, kui teil millestki rääkida pole. Boonuspunkt: käest kinnihoidmine on siin ju lausa kohustuslik!

 

Triin Tisler