MIKS JUST TUGEVAD NAISED end pidevalt keerulistest suhetest leiavad?

2 kommentaari
MIKS JUST TUGEVAD NAISED end pidevalt keerulistest suhetest leiavad?

Üllatav, aga tõsi: kõik tugevad inimesed satuvad alatasa keerulistesse suhetesse. Selle asemel, et endale õrn ja lahke partner valida, otsustavad tugevad naised just nende kasuks, keda kuidasgi aidata või parandada saab. Neid, kes tugevatele pidevalt meenutavad, et tugevad pole nad mitte sugugi põhjuseta! Miks see nii siis on? Miks tugevad naised rasketesse suhetesse satuvad? 

Üllatav, aga tõsi: kõik tugevad inimesed satuvad alatasa keerulistesse suhetesse. Selle asemel, et endale õrn ja lahke partner valida, otsustavad tugevad naised just nende kasuks, keda kuidagi aidata või parandada saab. Neid, kes tugevatele pidevalt meenutavad, et tugevad pole nad mitte sugugi põhjuseta! Miks see nii siis on? Miks tugevad naised rasketesse suhetesse satuvad? 

Tugevad naised oskavad probleeme lahendada, aga nad stressavad jubedalt asjade pärast, mille üle neil igasugune kontroll tegelikult puudub. Sellest hoolimata õnnestub neil aga eranditult alati kuidagi need olukorrad lahendada. Just nemad on inimesed, kes kõigi jaoks alati olemas on. Küll aga kannatab selle all nende endi heaolu, seda eriti suhete vallas. 

Tegelikult on sellel, miks tugevad naised end keerulistest olukordadest leiavad, kaks peamist põhjust: 

1. Vaimselt ning emotsionaalselt tugevad inimesed taaslavastavad alateadlikult minevikust juba tuttavaid olukordi. Nende suhted lagunevad, sest need on loodud mugavusest, mitte puhtast armastusest. Nad otsivad midagi, mis tundub tuttav – sellel on aga alati katastroofilised tagajärjed. Näiteks alkohoolikute lapsed satuvad tihti suhtesse just nimelt mõne sõltlasega. 

2. Tugevad inimesed ei leia täielikku õnne lihtsalt tulnud asjadest. Neile meeldib tegelikult, kui nad peavad eesmärgi saavutamiseks pika ja raske tee käima, sest just nii saavad nad endale tõestada, et on selleks suutelised ning saavad taas kord igas olukorras hakkama!

rebelcircus.com

Sarnased artiklid