Miks mehed ei julge sulle läheneda?

Miks mehed ei julge sulle läheneda?

Oled vahel mõelnud, et miks see mees mind küll vaatab, aga juttu tegema ei tule? Rich Santos Marie Claire’st pani ritta ja seletas lahti põhjused, miks mees ei julge sulle läheneda.

Oled vahel mõelnud, et miks see mees mind küll vaatab aga juttu tegema ei tule? Rich Santos, Marie Claire’st pani ritta ja seletas lahti põhjused, miks mees ei julge sulle läheneda.

Sa oled ümbritsetud suure seltskonnaga!

Ma tean, et kui ma lähenen tüdrukule, keda ümbritseb suur tutvusringkond, siis hakatakse mind hindama kohe, kui ma olen selja keeranud. Ka üksikule tüdrukule on raske läheneda, rääkimata juba seltskonnast.

Sa oled superkuum!

See kõlab uskumatult, aga mõnikord, kui näeme naist, kes on lihtsalt uskumatult ilus ja seksikas, ei julge me talle läheneda. Me kardame, et meil pole mingit võimalust, kuid enamik meist siiski proovib.

Sa oled liiga purjus!

Ühel õhtul olime seltkonnaga väljas, kui järsku hüppas üks tüdruk lauale püsti ning hakkas stripparit matkima. Jah, me küll vaatasime, kuid keegi meist ei tahtnud temaga tutvust teha. Kui oled liiga purjus, võivad sulle läheneda vaid mehed, kes on huvitatud ainult ühest asjast.

Sa näed lohakas välja!

Ma ei lähene tüdrukule, kes ei ole hoolitsetud ega stiilselt riides, vaid näeb välja nagu homeless celebrity.  Nii et, kui sa välja minnes soovid, et keegi sinuga juttu tegema ei tuleks, oleks lohakas välimus sinu pääsetee.

Sa tundud vihane või ülbe!

Naeratamine ja silmside toovad inimesed sinu juurde, kuid vihane ja ülbe olek peletab nad eemale. Mida positiivsemana sa paistad, seda rohkem tahetakse sinuga juttu tegema tulla.

Sa oled koos meesterahvaga!

Kui saabud peole koos meesterahvaga, saadab see automaatselt signaali, et sa pole vaba. Meie, mehed, ei tea, et see, kellega sa koos oled, on hoopis sinu vend või parim sõber. Mõned meist küll küsivad, kuid enamus liigub edasi.

Sul on sõrmus!

Nüüd tuleb tunnistada, et ma ei tea, millises sõrmes käib tänapäeval abielu- või kihlasõrmus! Ma tean, et üks neist on suure teemantiga ja teine on lihtsalt ringikujuline, aga kui sa kannad kumbagi neist variantidest, peletad meid küll eemale (igaks juhuks)!

Sul on juba tegemist!

Kui sa räägid kellegagi, istud läpaka taga või loed raamatut, on raske sulle lähendeda, sest ma eeldan, et sul on kiire ja ma ei taha segada. Palju kergem on minna juttu tegema tüdrukuga, kellel on igav. 

Sind on raske kinni püüda!

Ja seda sõna otseses mõttes. Ma olen teinud lausa plaane, kuidas ilusale tüdrukule läheneda – oodates teda baari ukse taga või wc läheduses, kuid sageli see ei õnnestu. Tõesti, mõned naised ei anna võimalust endaga juttu tegema tulla, sest nad kas kõnnivad liiga kiirelt või on alatasa ümbritsetud suure seltskonnaga.

Sa oled müürilill!

Ja ka seda sõna otseses mõttes. Kui sa istud terve õhtu vältel nurgas, laudade, toolide taga – lõikad end maailmast ära, sest selleks, et sinuni jõuda, tuleb ületada liiga palju takistusi. Teinekord pea seda meeles ning vali parem istekoht.

 

 

Triin Tisler

Sarnased artiklid