Miks mehed kaotavad huvi? Vastus üllatab sind!

Miks mehed kaotavad huvi? Vastus üllatab sind!

Paljud naised kurdavad, et nad tõmbavad ligi ühte sorti mehi, kes alguses on väga huvitatud, helistavad, saadavad sõnumeid, kutsuvad kohtama ja käivad isegi peale, et sinu tähelepanu võita. Ühesõnaga on selgelt aru saada, et ta on sinust väga huvitatud ning teeb kõik, et sa temasse armuksid. Siis see juhtubki – sa tõepoolest armud temasse ära! Kuid mõni aeg hiljem see mees kaob jäljetult ja sa ei saa aru, mis juhtus. Kõik oli ju lausa ideaalne, ta nägi niipalju vaeva, et sa temasse armuksid, miks ta siis ära kadus?  Selline stsenaarium on täiesti tavaline ning et seda vältida, tuleb valida mehi, kellega sellist olukorda ette ei tule. Siinkohal analüüsib olukorda psühholoog.

Paljud naised kurdavad, et nad tõmbavad ligi ühte sorti mehi, kes alguses on väga huvitatud, helistavad, saadavad sõnumeid, kutsuvad kohtama ja käivad isegi peale, et sinu tähelepanu võita. Ühesõnaga on selgelt aru saada, et ta on sinust väga huvitatud ning teeb kõik, et sa temasse armuksid. Siis see juhtubki – sa tõepoolest armud temasse ära! Kuid mõni aeg hiljem see mees kaob jäljetult ja sa ei saa aru, mis juhtus.

Kõik oli ju lausa ideaalne, ta nägi nii palju vaeva, et sa temasse armuksid, miks ta siis ära kadus? 

Selline stsenaarium on täiesti tavaline ning et seda vältida, tuleb valida mehi, kellega sellist olukorda ette ei tule. Siinkohal analüüsib olukorda psühholoog.

Siin on psühholoogi kommentaar ja nõuanded sel teemal: 

“Mehed on programmeeritud jahtima! Nende jaoks on see põnev mäng ja väljakutse, mis pakub adrenaliini. Nad tahavad iseendale tõestada, et nad suudavad su ära võrgutada ja muidugi on nad oma eesmärgi saavutamise nimel nõus palju vaeva nägema. 

Kohe, kui sa näitad huvi üles ja ta suudab su endale võita, on jaht läbi ja ta ei pea endale enam tõestama, et ta suudab sind võrgutada, sest see on tehtud! Nüüd tekib tal hirm tõsise suhte ees ja parim lahendus sellise mehe jaoks on põgenemine. Ta lihtsalt läheb ja otsib uue neiu, keda võrgutada, et siis hiljem samamoodi jalga lasta. Seda tüüpi mehed on ebakindlad ning just sellepärast ongi neil vajadus pidevalt uusi naisi võrgutada, et iseendale tõestada, et nad ei ole mökud. Samas nad tunnevad, et nad ei ole head naist väärt, et edukad ja ilusad naised ei taha neid, seega kohe, kui sina teda tahtma hakkad, tekib tal arusaam, et sa polegi nii edukas ja ilus, sest muidu sa ju ei tahaks temasuguse mökuga koos olla …”

Ta toob siinkohal välja ka näite elust enesest:

“Üks igati kena noormees pihtis mulle kunagi, et iga kord, kui mõni naine tema vastu huvi üles näitas, hakkas ta automaatselt mõtlema, et sellel naisel on midagi viga, sest muidu ta ei oleks ju huvitatud. Mehe enda ebakindlus põhjustas huvi kadumise naiste vastu, kes tema vastu huvi üles näitasid.”

Mida teha, et selliste meeste otsa mitte sattuda?

“Mehed, kes nii käituvad, on ebakindlad ning just seetõttu suruvad nad end alguses väga tugevalt peale. Mida rohkem sõnumeid, kirju ja telefonikõnesid sa saad, seda kahtlasem asi on. Enesekindel mees, kes teab oma väärtust, ei pea endale tõestama, et ta suudab iga naise südame võita. Kui neile naine meeldib, siis nad näitavad seda välja, aga ei torma nagu segased. Samas, kui nad sinusse armuvad ja sina armud, siis ei ole ka hirmu, et nad jalga laseksid. Tasa ja targu on kõige õigem viis tegutseda.”

Ja muidugi ei tasu ka sinul suhtesse tormata ning mehe vastu kohe suurt huvi üles näidata. Kui mees tunneb, et sa surud end peale, kaotab ta huvi, sest siis oled sina see, kes on ebakindel. Enesekindel naine mõjub meestele väga seksikalt ning võrgutavalt, seega ürita sõnumite saatmisega piiri pidada. Sul oli oma elu ka enne selle mehega tutvumist ning see elu ei tohiks kaduda ka nüüd.

Allikas: mandecoder.com