MIKS MEHED võõra naisega seksida tahavad?

Võõra inimesega voodisse hüppamist on alati vaadatud, kui midagi negatiivset ja ebasobivat ning see vastab loomulikult tõele. Seks inimesega, keda sa ei tea ega tunne, võib lõhkuda suhteid ja halvimal juhul võib asi lõppeda ohtliku suguhaigusega. Ent nüüd kinnitavad teadlased, et turvaline juhuseks võib ka väga suurt naudingut pakkuda ning isegi tervisele kasulik olla! Kuidas see võimalik on?

Võõra inimesega voodisse hüppamist on alati vaadatud kui midagi negatiivset ja ebasobivat ning see vastab loomulikult tõele. Seks inimesega, keda sa ei tea ega tunne, võib lõhkuda suhteid ja halvimal juhul võib asi lõppeda ohtliku suguhaigusega. Ent nüüd kinnitavad teadlased, et turvaline juhuseks võib ka väga suurt naudingut pakkuda ning isegi tervisele kasulik olla! Kuidas see võimalik on?

Nimelt on teadlased teinud kindlaks, et juhuseks võib parandada elukvaliteeti, peletada stressi ja mõjuda hästi ka enesekindlusele, kuid seda vaid juhul, kui sa suhtud sellesse positiivselt ja ei tunne hiljem süümepiinu. Inimesed, kes peavad juhuseksi millekski halvaks, ei oska sellest ka rõõmu tunda ja neile mõjub üheöösuhe pigem negatiivselt. 

Mehed tunnevad juhuseksist suuremat rõõmu kui naised ning see mõjub hästi ka nende tervislikule seisundile – seks, millega ei kaasne kohustusi, peletab pingeid ja toob kaasa heaolutunde. Loomulikult mõeldakse siinkohal turvalist seksi.

See on ka üheks suurimaks põhjuseks, miks paljud mehed ei soovi ennast kuni teatud vanuseni siduda. 

Allikas: metro.com