"Naise keha on esteetiliselt nauditav ja alasti ilu mõjub mehele alati nagu ürgne afrodisiaakum. Mida rohkem seda loomulikku nauditavat ilu mehe elus ja ta silmadele on, seda vähem on temas destruktiivsust, allasurutud seksuaalsust või kasvõi huvi porno vastu ning seda rohkem avaldub temas eluterve teadlik mehelikkus. Naise ilu on mehe jaoks palsam. Kui seda talle sundimatult pakud, kannab mees sind läbi elu kätel ning tal on null huvi oma silm kõõrdi vasakule ekslema lasta. Nii lihtne ongi.” Lõik on pärit Margus Vaheri äsjailmunud raamatust “Aga miks mehed sellised on?“.
Teele Viira — FOTO: Teele Viira/Instagram IMELINE Kodu ja Aed KUI KAUNIS: TEELE VIIRA viis oma suure unistuse täide
Artjom Savitski — FOTO: Valeria Melnikova Seltskonnauudised Artjom Savitski: Liis Lemsalu on väliselt väga enesekindel ja ilus naine, aga seest armas, kerge ja hõljuv!
Nora Isle — FOTO: Erakogu TFW Ilu ja mood Nora Isle tähistab Tallinn Fashion Weeki moeetendusega oma esimest sünnipäeva
Ott Kiivikas — FOTO: Ott Kiivikas/Instagram VANAISA JA LAPSELAPS Pere ja lapsed NII SUUR POISS JUBA: OTT KIIVIKASE lapselaps on jõudsalt kasvanud