Miks naised ei mõista mehi?!

Miks naised ei mõista mehi?!

Naiste jaoks on mehed kui müstilised inimolendid, kelle teod on neilegi täiesti arusaamatud. Näiteks mehed ei taha kohtuda naistega pärast esimest ülihead seksi – nad lihstalt kaovad ja ei vasta ka kõnedele ning sõnumitele. Mehed ei taha abielluda, kuid hiljem saavad neist siiski usaldusväärsed abikaasad.

Naiste jaoks on mehed kui müstilised inimolendid, kelle teod on neile täiesti arusaamatud. Näiteks mehed ei taha kohtuda naistega pärast esimest ülihead seksi – nad lihstalt kaovad ega vasta ka kõnedele ning sõnumitele. Mehed ei taha abielluda, kuid hiljem saavad neist siiski usaldusväärsed abikaasad.

Naised ei saa üldjuhul kunagi teada, miks mehed neid maha jätavad, kaotavad „kogemata” telefoni numbri ja teevad abieluettepaneku hoopis teisele naisele. Kas mehed eiravad tegelikke põhjuseid selleks, et nad kardavad naisi ning ei pruugi neile meeldida? Kas naised eelistavad mõelda vaid seda, mida nad tahavad mõelda (nt: kõik mehed on sead)?

Siin on kõik sobivad vastused, mida naised endale esitavad: Miks ta ei helista mulle? Sest ma ei meeldi talle. Miks ta mu jättis? Sest ma ei meeldi talle. Miks ta kadus? Sest ma ei meeldi talle.

See on võib-olla tõesti nii, kuigi see ei seleta meeste ükskõiksust. Naised kalduvad arvama, et nad on kui meeste mängude ohvrid. Nad ei tunnista mingit vastust ebaõnnestunud suhtes ja võtavad mehi kui emotsionaalseid kurjategijaid. Naistemaailm käib ümber „Bridget Jonesi päeviku” ja „Seks ja linna”. See maailm kujutab mehi kui võluvaid kaabakaid ja vajaminevat rahustit.

Kõik mehed nõustuvad kindlasti lausega: „Me ei ole imelikud ja müstilised nagu naised arvavad. Me oleme juhitavad seksist, kuigi me teeskleme, et meil on ka muid motiive.”

Kui see on tõsi, siis tekib küsimus, miks mees üldse peret luua tahab? Kas nad pole mitte kohustatud seemendama nii palju naisi kui võimalik? Sellest hoolitama saab ka kõige  lootusetumast poissmehest hooliv pereisa. Naised on harjunud ütlema, et on raske leida head meest. Samas kui küsida mehelt, vastab ta kindlalt, et on raske leida head naist.

Kokkuvõttes võib öelda, et naised võivad suhte ära rikkuda niisama lihtsalt kui mehedki. Naised võivad olla sama julmad kui mehed, kuigi tavaliselt sellest ei räägita!

Leemet Prits

Buduaar.ee tegevtoimetaja

Sarnased artiklid