MIKS ON PARIM SÕBRANNA mehest tähtsam?

Sinu parimad sõbrannad on sama palju (kui mitte rohkem) su hingesugulased, kui sinu elukaaslane. Nemad on need, kes on näinud sind sinu kõige hullemas seisus, hoidnud su kätt kõigi nende aastate jooksul tehtud vigade ja murtud südame tõttu ning pidanud sinuga maha kõik need pikad veiniõhtud. Kuigi me kõik soovime leida enda kõrvale seda üht, kellega veeta terve oma elu ja see võib saada meie esmaseks prioriteediks, on suhe parimate sõbrannadega ülimalt tähtis, sest nemad jäävad igas olukorras isetuks ja armastavad sind tingimusteta.

Sinu parimad sõbrannad on sama palju (kui mitte rohkem) su hingesugulased kui sinu elukaaslane. Nemad on need, kes on näinud sind sinu kõige hullemas seisus, hoidnud su kätt kõigi nende aastate jooksul tehtud vigade ja murtud südame tõttu ning pidanud sinuga maha kõik need pikad veiniõhtud. Kuigi me kõik soovime leida enda kõrvale seda üht, kellega veeta terve oma elu ja see võib saada meie esmaseks prioriteediks, on suhe parimate sõbrannadega ülimalt tähtis, sest nemad jäävad igas olukorras isetuks ja armastavad sind tingimusteta.

Teie vahel on sundimatu ja kohene mõistmine

Oma parimale sõbrannale ei pea sa selgitama, miks sa oled endast väljas või üdini õnnelik. Ta teab sind piisavalt hästi, et saada aru igast sinu emotsioonist ja suudab reageerida intuitiivselt rohkem, kui sinu peigmees ehk seda suudab. Sa ei pea valima sõnu, vaid saad sundimatult kõik südamelt ära rääkida, ilma et keegi sinust valesti aru saaks või hukka mõistaks.

Ta hoiab sind õigel rajal

Sinu parim sõbranna on justkui sinu teine aju ning ehk isegi ka teine süda. Kui sul on elukaaslasega probleeme või töö juures läks midagi halvasti, on sinu sõbranna see, kes tuletab sulle meelde, mida sa väärt oled ja et sa ei peaks kunagi halvemaga leppima. Isegi kui sa otsid vabandusi, et oma peigmehe käitumist õigustada, on su sõbranna sinu heaolu eest väljas ja annab karmi, aga ausat nõu.

Su sõbrannadel ei ole sinu suhtes ootusi

Parimad sõbrannad on omavahel loonud suhte, millele ei suuda alati isegi pikaaegne abielu vastu panna. Romantilistes suhetes on alati ootused teise inimese suhtes – ootused teie ühisest tulevikust ja kuidas toime tulla minevikuga. Parima sõbranna juurde saad pöörduda alati, kui suhtes lained pea kohal kokku löövad ja sa ei jaksa enam hetkeks elukaaslasega neist eluliselt tähtsatest küsimustest rääkida. Vahel on lihtsalt nii, et vajad oma sõbrannat rohkem kui oma elukaaslast.

Teil on teie mälestused

Teil on nii pikk ühine minevik, et teate üksteisest kõike ning kuigi sinu elukaaslane on su esmaseks prioriteediks, on sinu parim sõbranna alati see, kes teab, kust sa tuled, sest oli ka ise su kõrval.

Vahel paneme me kõik oma energia uude suhtesse ja selle säilitamisse, kuid unustame need hingesugulased, kes on meie jaoks alati olemas – parimad sõbrannad. Me peame meeles pidama, et sõprussuhted on sama tähtsad kui abielu ja perekond. Iga uue suhte standardiks peaksid võtma suhte oma parima sõbrannaga – sellise, kus tunned end vabalt, saad olla aus ja ei pea pingutama, et kellelegi muljet avaldada ning olla sina ise.

Allikas: Hellogiggles.com