MIKS ON SÜGIS parim aeg suhte lõpetamiseks?

MIKS ON SÜGIS parim aeg suhte lõpetamiseks?

Kevad on ilmselt enamuse jaoks tuntuid kui aeg armumiseks, suvi on ideaalne aeg vallalise eluks ning talvel on mõnus kellegi erilise kaisus oleskleda. Mis toimub aga sügisel? Tuleb välja, et kogu selle halloweenimöllu keskel on sügisel parim aeg lahkuminekuks. Miks see aga nii on?

Kevad on ilmselt enamike jaoks tuntud kui aeg armumiseks, suvi on ideaalne aeg vallalise eluks ning talvel on mõnus kellegi erilise kaisus oleskleda. Mis toimub aga sügisel? Tuleb välja, et kogu selle halloween‘i-möllu keskel on sügisel parim aeg lahkuminekuks. Miks see nii on?

Mitmete spirituaalsete raamatute autor Heather Kristian Strang selgitab seda nii: „Sügis võib olla seotud suhte lõppemisega, sest selle energiad sümboliseerivad lõikusaega.“ See on aeg, mil lõikame seda, mida oleme külvanud ning ette tuleb hakata valmistuma külmaks talveks ja uueks, lootusi täis aastaks.

On võimalik, et sügisel on lihtsalt näha oma partnerit selgemalt – eriti enne 31. oktoobrit (jah, halloween). Halloween pühitseb lõikusaja lõppu ja talve algust ning tähistab looduse „surma“. „Suhte „surm“ avab uksed mugavaks talveks täis enese eest hoolitsemist,“ ütleb Strang.

Just nagu langevad lehed, on sügis märk sellest, et on aeg end ammendanud asjadel minna lasta ja teha ruumi millelegi uuele. Me oleme juba lapsest saati harjunud, et sügisel on aeg end tõsisemalt kätte võtta. Oled kuulnud ütlust „kõik on uus septembrikuus“? Seda see tähendabki!

Lisaks on sügisel juba nii lähedal aasta kõige toredam aeg – jõulud ja aastavahetus! Pühade ajal näed, kui palju armastust on sinu ümber ka ilma kaaslaseta ehk pere ja sõprade näol.

Allikas: Bustle.com