MIKS OSAD MEHED paaniliselt pühendumist kardavad?

MIKS OSAD MEHED paaniliselt pühendumist kardavad?

Võib olla mitmeid põhjuseid, miks mees kardab pühendumist ning naised peaksid aru saama, et enamik neist põhjustest pole nendega seotud. Mehed on võimelised samamoodi suuri tundeid kogema nagu naisedki, seda tuleks alati meeles pidada!. Siin on mõned põhjused, miks mees võib siis pühendumist karta.

Võib olla mitmeid põhjuseid, miks mees kardab pühendumist ning naised peaksid aru saama, et enamik neist põhjustest pole nendega seotud. Mehed on võimelised samamoodi suuri tundeid kogema nagu naisedki, seda tuleks alati meeles pidada! Siin on mõned põhjused, miks mees võib pühendumist karta.

Kõik mehe sõbrad on vallalised

Võib ju tunduda, et see pole piisavalt hea põhjus, miks suhtest loobuda, aga meeste jaoks see nii pole. Mehed ei kiirusta suhetesse, kui enamik nende sõpradest alles vallalised on. Mees võib karta, et suhtesse astudes jääb ta lõpuks oma sõpradest ilma. 

Mees ei taha veel vallalise elust loobuda

Võibolla pole mees veel suhteks valmis ja see on normaalne. Kui sa näed, et ta tõesti ei taha veel kindlat suhet, siis ära käi talle peale. Vastasel juhul saad suhte, mis kaua vastu ei pea.

Ta kardab, et pole sinu jaoks piisavalt hea

See põhjus võib olla üllatav, aga paljud mehed on sama ebakindlad kui naised. Ta ei usu, et suudaks ühegi naise nõudmistele vastata või siis tundub talle, et ta pole lihtsalt sinu vääriline. See võib mingil määral olla seotud ka naise eelmiste kavaleridega. Kui su eks oli kuulus laulja ja uus mees peab end pigem vaikseks introverdiks, siis on täiesti loomulik, et ta kogeb teatud komplekse.

Mees arvab, et ta on tõsise suhte jaoks veel liiga noor

Mehed arvavad, et nooruses tuleks võimalikult palju pidutseda ja elu nautida. Mingil põhjusel tundub neile, et kui nad liiga noorelt suhte loovad, siis jäävad nad paljustki ilma. Üllataval kombel pole mõned mehed võimelised sellisest mõtteviisist kunagi loobuma.

Tema silmapiiril on keegi teine

Sellele võib olla raske mõelda, aga võimalik, et mehel on lisaks sinule veel keegi. Kui ta alles lõpetas eelmise suhte või on kellessegi armunud, pole ta pühendumiseks valmis.

Tal on teised prioriteedid

Kui mees pole valmis pühenduma, siis selle taga peitub alati mingi põhjus ja 99 protsendil juhtudest on see seotud tema elus toimuvaga. Nii meeste kui naiste jaoks võib olla keeruline leida tasakaal armastuse, perekonna ja töö vahel. Kui mehe elus on asju, mis tema tähelepanu armuelust rohkem nõuavad, siis pühendub ta eelisjärjekorras nendele asjadele ja alles siis tegeleb armastuse leidmisega.

Mees tahab veel maailma avastada

Juba üsna kulunud ettekääne, aga võib vabalt tõele vastata. Kahjuks on paljud mehed vaid seksist huvitatud ja neile tundub, et ühe inimesega suhtes olles ei saa nad piisavalt seksida. Anna mehele aega veel pisut ringi vaadata ja kui ta on valmis, tuleb ta sinu juurde.

allwomenstalk.com