MIKS SA EI PEAKS OMA MEHELE alati seksi andma, kui ta seda tahab?

2 kommentaari
MIKS SA EI PEAKS OMA MEHELE alati seksi andma, kui ta seda tahab?

Meestel on enamasti suurem seksiisu, kui naistel ning tegelikkuses võib see suhtesse ka pingsaid momente tekitada, sest kui üks osapool tahab midagi rohkem kui teine, siis paratamatult peab keegi ka järele andma. Suhteeksperdid on aga veendunud, et naine ei tohiks mehele rohkem seksi anda vaid sellepärast, et mees tahab.

Meestel on enamasti suurem seksiisu kui naistel ning tegelikkuses võib see suhtesse ka pingsaid momente tekitada, sest kui üks osapool tahab midagi rohkem kui teine, siis paratamatult peab keegi ka järele andma. Suhteeksperdid on aga veendunud, et naine ei tohiks mehele rohkem seksi anda vaid sellepärast, et mees tahab.

Nimelt leiavad eksperdid, et isegi kui mees soovib pidevalt seksida, ei tohiks naine sellele soovile järele anda ning seda tema enda heaolust lähtudes. Seks peaks olema naudinguline tegevus, mis pakub mõlemale osapoolele rahuldust ja muudab suhet tugevamaks, mitte ei lõhu seda. Kui aga naine peab teatud moel vastu enda tahtmist seksima, hakkab see mõjutama ka tema vaimset heaolu – tekib alateadlik vastuolu seoses seksiga.

Vastu tahtmist seks ka oma kalli inimesega võib muutuda lausa kohutavaks ja tekitada stressi, pingeid ning lõppkokkuvõttes lõhub see emotsionaalse sideme, mis kahe armunud inimese vahel on.

Kui mees tahab rohkem seksi, siis tuleb leida kompromiss, ent kindlasti ei peaks naine igale mehe soovile vastu tulema ja kõige rumalam on kartus, et kui mees kodus piisavalt seksi ei saa, siis läheb ta seda mujalt otsima. Sellises suhtes ei tasu oma aega raisata, kus hirm petmise ees närve sööb.

Allikas: sheknows