MILLAL EI TOHIKS KUNAGI suhet lõpetada?

MILLAL EI TOHIKS KUNAGI suhet lõpetada?

On väga raske aru saada, millal on õige aeg lahku minna. Mõned ootavad lausa kuid võimalust, millal asi ära teha – lihtsalt hirm vastutuse ja partneri reaktsiooni ees hoiab neid tagasi. Igaüks peaks oma suhtele vastavalt tunnetama, kas üldse on vaja lahku minna, ning kui jah, siis millal. Millistes tingimustes ei tohiks aga kunagi suhtele lõppu teha?

Öösel
Sina oled väsinud. Tema on väsinud. On suurem tõenäosus, et lähete tülli öösel kui hommikul peale hommikusööki, kui olete end välja puhanud ja kõhud täis söönud. Muidugi on lihtne öö dünaamikale alla vanduda ja asi ära teha, kuid tegelikult oleks õigem end välja magada ja hommikul otsustada. Kui oled tõesti valmis ja tahad suhtele lõpu teha, siis tee seda – kuid mitte keskööl.

Kui oled purjus
Mitte kunagi ei tohiks suhet lõpetada alkoholi või narkootikumide mõju all, sest need mõjutavad sinu mõtlemisvõimet. Sulle võib purjus olekus tunduda, et tegutsed loogika järgi, kuid tegelikult avastad ilmselt hommikul, et sa ei olnud sugugi täie mõistuse juures. Pea alati meeles – purjus peaga ei tohi KUNAGI tähtsaid elulisi otsuseid teha!

Kui sa oled üliemotsionaalne

Kuigi sulle võib suure stressi ja emotsioonihoo ajal tunduda, et järgid lihtsalt oma südant, siis tegelikult ei mõtle sa selgelt. Mitte kunagi ei tohiks tähtsaid otsuseid teha paanikahoo ajal, sest su emotsioonid ei ole kontrolli all ja sel hetkel kipud sa tegutsema rutakalt. Võta veidi aega, rahune ja mõtle asjad selge peaga uuesti läbi.

Kui tahad talle vaid haiget teha

Mitte kunagi ei ole õige vihahoos suhtele lõppu teha. Lahkuminek peab olema läbi mõeldud ja ratsionaalne otsus. Väga vale on suhtele lõpp teha vaid selleks, et oma partnerile õppetundi anda. Isegi kui tahtsid seda teha vaid talle koha kättenäitamiseks, võis ta niimoodi haiget saada, et ta ei taha sind enam kunagi näha.

Allikas: Bustle.com