Mille järgi võib mees aimata, et sa oled voodis hea?

Mille järgi võib mees aimata, et sa oled voodis hea?

Kas teadsid, et sinu söögieelistused on seotud ka sinu eelistustega voodis või et sinu tantsuoskus reedab sinu oskusi ka voodis? Meesteportaal menshealth.com paljastas oma veebilehel, mille järgi mees aimab, et naine on voodis hea.  

Kas teadsid, et sinu söögieelistused on seotud ka sinu eelistustega voodis või et sinu tantsuoskus reedab sinu oskusi ka voodis? Meesteportaal menshealth.com paljastas oma veebilehel, mille järgi mees aimab, et naine on voodis hea.

1. Sa soovitad taipärast rooga lõunasöögiks.

“Ma-ei-tea. Mida-sina-tahaksid?”- tüüpi passiivsete naistega soovitatakse meestel ettevaatlikud olla. Naine, kes on kindel selles, mida ta tahab, on suurema töenäosusega ka voodis aktiivsem. Head armastajad võtavad täielikult vastutuse oma naudingu eest ja soovivad seda pakkuda ka teisele poolele.

“Inimeste maitse-eelistused on mingil määral seotud ka eelistustega voodis,” räägib psühholoog Helen Fisher. “Mõni naine vihkab Jaapani kööki, teine eelistab sellele pitsat. Mõni naine soovib, et teda hammustatakse voodis, teine naudib hellusi.” Fisheri sõnul on tänapäeva naised voodis palju julgemad. “Varem olid naised seksuaalselt piiritletud, voodit jagati elus ühe mehega, kelleks oli abikaasa. Seetõttu ei osanud nad ka öelda, millised on nende eelistused voodis. Tänapäeva naine on kogenenum ja teab, mida ta tahab,” lisab Fisher.

 

2. Oled aeglane või kiire sööja?

Erootikafilmide produtsent Candida Royalle soovitab meestel jälgida seda, kuidas naine sööb. Kas sa oled aeglane sööja või meeldib sulle kiiresti kõhtu täis ahnitseda? “Kui naine sööb aeglaselt ja naudinguga, siis meeldib talle ka voodis pikemalt armatseda,” ütles Royalle.

 

3. Kui sarnased te olete?

Tunnustatud psühholoogi Michael Cunningham’i sõnul näitab partnerite sarnane suhtluskeel nende sarnasust ka voodis. “Kui tema mitteverbaalne keel on sarnane sinu omaga ja kui ka teie temeperament on sarnane, siis olete sarnased ka voodis. Kui sina oled rahutu ja tema rahulik, siis ilmselt ei sobi te ka voodis omavahel,” arutleb Cunningham.

 

4. Sa tead, kes on Sid Vicious!

“Noored naised ei suuda end sageli voodis piisavalt lõdvaks lasta ja seetõttu ei koge nad ka orgasme nii sageli kui võiksid,” räägib Fisher. Vanemad naised teavad juba, mida nad tahavad ja oskavad seda ka mehele öelda. “Nad teavad, et orgasmid on head nii neile endile kui ka mehele, kes neid naisele kingib.” Naine, kelle generatsioon teab Sex Pistolsi esifiguuri Sid Vicioust, on tõenäoliselt kogenum ka voodis.

 

5. Sa oskad suudelda

“Naise suudlemisoskuse järgi võib palju järeldada ka tema voodioskuste kohta,” ütleb mitmete seksuoloogiaalaste õpikute autor Ava Cadell. “Minu jaoks on ka suudlemine vahekord – see ei ole ainut huulte kasutamine, vaid kogu keha kasutamine. Kui naine kasutab suudeldes oma käsi, lükkab oma keha mehe oma vastu ja isegi häälitseb, on temast ka voodis palju loota! Parimad armatsejad suudavad suudlustega alustada tõeliselt erutavat eelmängu. Nad alustavad väikeste musidega, seejärel lakuvad sinu ülahuult, näksavad alahuult ja samal ajal sasivad sinu juukseid. See kõik on nagu üks erootiline tants…,” räägib Cadell.

 

6. Sa oled hea tantsija

Kui oskad tantsida ja naudid tantsimist, siis oskad ilmselt ka voodis kuum olla. Helen Fisheri sõnul on hästi liikuv naine kindlasti aktiivne ka voodis. “Kui naine energiliselt tantsib, siis viitab see sellele, et ta on terve ja elujõuline. Lisaks on ta enesekindel ja hea suhtleja.”

 

 

Triin Tisler