Millest tema valentinipäeva kink kõneleb?

59 kommentaari
Millest tema valentinipäeva kink kõneleb?

Nüüd, kui valentinipäev on selleks aastaks ukse enda taga sulgenud, on aeg analüüsida saadud kinke.  Ajakiri Galmour uuris välja, mida mehed oma kingitustega tegelikult sulle öelda püüavad?

Nüüd, kui valentinipäev on selleks aastaks ukse enda taga sulgenud, on aeg analüüsida saadud kinke.  Ajakiri Galmour uuris välja, mida mehed oma kingitustega tegelikult sulle öelda püüavad?

Parfüüm: Ole minu tüdruk!

On tuhandeid kosmeetikatooteid seepidest huulepulkadeni, mida võiks kinkida. Kuid parfüüm on neist kõigist intiimseim. 

Pesu: Vürtsitaks veidi meie voodielu!

Mehed kingivad naistele pesu, et naine tunneks end seksikana. Ja mehed soovivad, et naised tunneksid end seksikana, kui voodielus puudub sära!

Südamekujuline kommikarp: Ma käin kuuendas klassis!

Selles pole midagi halba, kui kingid punase südamekese sees šokolaadikommid oma vanaemale või kuuenda klassi õpetajale, kuid kinkida seesama karp naisele, tähendab vaid üht – jääme sõpradeks!

Kimp pikki punaseid roose: Ma tahan olla ideaalne!

See võib tähendada seda, et ta pingutab, kuna on sinust väga sisse võetud. Kuid, kui teil oli eile kireöö, siis võib see tähendada ka seda, et ta ei taha end näidata jobuna, kuigi ta seda on (üheöösuhte puhul).

Pann: Ma olen idioot – ära suhtle minuga!

Ja kommentaare pole vaja…

Massaažipakett: Sa vajad lõõgastust!

Kui kutt kingib sulle massaažipaketi, tähendab see seda, et ta soovib, et sa lõpetaksid muretsemise ja veedaksid kvaliteetaega. Samas võib olla see kink ka süütundest, et tema on sulle muresid põhjustanud….

Lennupiletid: Ma olen megaromantik!

Miski ei vürtsita suhet rohkem kui romantiline nädalalõpp mõnes uues linnas või mõnes muus eksootilises paigas. Mehed kingivad tavaliselt lennupileteid või hotellipakette siis, kui nad tunnevad, et suhe muutub tõsisemaks. Ta naudib sinuga seda liblikad kõhus tunnet ning soovib seda veel erilisemaks muuta.

Arvuti või mõni muu elektrooniline seade: Ma mõtlen kõigele!

Kui ta ostab sulle arvuti, siis ta üritab näidata, et ta hoolib. Ta ostab sulle selle vajaliku asja, et sina saaksid osta endale naisteasju, mida ta kardab ise osta ning samas näitab ta selle käitumisega, et ta ei ole eriline romantik.

Duššigeelid ja kehakreemid: Ma ei oska sulle midagi osta!

Päris hirmutav mõelda, aga algselt võis see kink olla mõeldud tema emale. Ta teab , et tüdrukud lõhnavad alati hästi ja jumaldavad potsikuid ja kreemituutusid. Seega ei julgenud ta ise midagi unikaalsemat välja mõelda. Anna talle andeks see keskpärane kink, ta alles õpib sind tundma.

 

 

 

Triin Tisler

Sarnased artiklid