MILLINE NAISETÜÜP SEKSIB kõige rohkem?

Hiljutine uuring näitab, et naise iseloomul ja tema seksuaalelul on üsnagi otsene seos! Nimelt selgus, et teatud grupp abielunaisi seksivad teistest märkimisväärselt rohkem ja meeste iseloom ei mängi siinkohal mingit rolli.

Hiljutine uuring näitab, et naise iseloomul ja tema seksuaalelul on üsnagi otsene seos! Nimelt selgus, et teatud grupp abielunaisi seksib teistest märkimisväärselt rohkem ja meeste iseloom ei mängi siinkohal mingit rolli.

Kuid milline naisetüüp on kõige rikkama seksuaaleluga – naised, kes on rahuliku ja meeldiva loomusega, kes on iseendaga õnnelikud ja oskavad elust rõõmu tunda.

Florida ülikooli teadlaste poolt korraldatud uuringus osales 278 abielupaari, keskmiselt seksisid paarid kahe nädala jooksul kaks kuni kolm korda, ent need paarid, kus naine oli endaga rahulolevam, seksisid rohkem.

Selgub, et naise iseloom määrab ära ka selle, kuivõrd rahuldav abielupaari voodielu on – närvilised ja endaga mitte rahulolevad naised kogesid pigem halba seksi ja olid vähem rahuldatud. Ilmselt on see seotud ka sellega, et vinguva ja õnnetu naisega koos elades on ka mehel väiksem seksiisu ja seksi ajal mõtleb ta rohkem pingetele ja probleemidele, mis selles suhtes on – siit ka rahulolematus seksiga.

Iseloom ja ellusuhtumine mõjutavad ka elukvaliteeti ja seda, millist elu sa elad.

Allikas: cosmopolitan.com