MILLINE ON SINU tähemärgi jaoks ideaalne koht mesinädalate veetmiseks?

Ei suuda kuidagi otsustada, milline paik valida oma mesinädalate sihtkohaks? Olgem ausad, see ei saakski lihtne otsus olla. Sinu õnneks on kõik taaskord tähtede poolt määratud - alljärgnev teeb valiku loodetavasti tunduvamalt lihtsamaks! 

Ei suuda kuidagi otsustada, milline paik valida oma mesinädalate sihtkohaks? Olgem ausad, see ei saakski lihtne otsus olla. Sinu õnneks on kõik taas kord tähtede poolt määratud – alljärgnev teeb valiku loodetavasti tunduvamalt lihtsamaks! 

VEEVALAJA 

Sinu intelligentne ja sõltumatu natuur lausa vajab seiklusrikkust. Sobivaks reisisihtkohaks oleks seetõttu Patagoonia. Sealt leiad kõike – mäed, džungel, ookean. 

KALAD 

Tugev intuitsioon ja loovus on sinu au ning uhkus. Lisaks sellele peitub sinus tegelikult üks korralik romantik. Armastus muusika ja kunstide vastu sobitab su mesinädalateks Itaaliasse. 

JÄÄR 

Sina oled üks tõeline aktivist. Sinu hulljulgus, optimism ja kirg hoiavad sind alati liikvel. Ideaalseteks reisisihtkohtadeks on sinu jaoks Kambodža ja Laos. 

SÕNN 

Sinu praktiline ja stabiilne olemus ihkab traditsioonilisi mesinädalaid. Hawaii on sinu jaoks justkui loodud! Klassikaline sihtkoht kõigile armunutele. 

KAKSIKUD 

Kaksikud vajavad traditsioonilisele puhkusele sobivat reisisihtkohta – Barcelona on selleks ideaalne. Kõik on ühes kohas – saad lakkamatult pidutseda, head toitu nautida ja kaaslase embuses erinevaid vaatamisväärsusi külastada. 

VÄHK 

Oled väga romantilise hingega ja armastad vett. Sulle soovitatakse mesinädalate veetmiseks Sveti Stefani Montenegro rannikul. Mõnusad rannad ja palju romantikat! 

LÕVI 

Sinu mesinädalad peavad eelkõige lõbusad olema. Ideaalseks reisisihtkohaks on Bora Bora. Seal saad ennast tunda täieliku kuningannana. 

NEITSI 

Sinu mesinädalate parimaks võimalikuks sihtkohaks oleksid Kariibi mere saared. Kuna armastad muidu muudkui tööd teha ja unustad puhkamise tihti üldse ära, siis seal saaksid oma kallimaga täielikult lõõgastuda. 

KAALUD 

Kaalude tähemärgile oleks sobivaimaks sihtkohaks Viin. Sind inspireerib kõik intellektuaalne ja seda seal juba jagub! Viin on justkui intelligentsete inimeste ja kultuuri pealinn Euroopas. 

SKORPION 

Oled väga kirglik inimene ja sulle meeldib alati liider olla. Sinu ideaalseks reisisihtkohaks oleks Bali. Selle saare rahulikkus mõjub sulle väga värskendavalt. 

AMBUR 

Sina oled kõikidest tähemärkidest kõige seiklushimulisem ja sa armastad reisimist rohkem kui midagi muud siin maailmas. Sinu ideaalseks mesinädalate sihtkohas on Aafrika! See on sinu jaoks piisavalt metsik, seiklusi pakkuv ja elamuslik paik. 

KALJUKITS 

Sa oled oma olemuselt suhteliselt tõsise loomuga. Mesinädalad võiksid pisut rõõmsamal noodil veeta. Mis oleks parem kui võtta ette teekond Napasse? Piltilus maastik, veinimõisad ja loomulikult ka lõputult väga head veini, mida degusteerida. 

glamour.com