MILLINE TÄHEMÄRK on kõige kahepalgelisem?

Kõik kaksteist tähemärki on erinevad ja seda nii oma loomuselt kui ka nägemuselt elust - kes peab olulisemaks karjääri, kes perekonda ning kes eelistab läbi elu lihtsalt kulgeda ilma kohustusteta. Kui aga rääkida märkide iseloomust, siis milline neist on kõige kahepalgelisem ehk siis valelikum?


Kõik kaksteist tähemärki on erinevad ja seda nii oma loomuselt kui ka nägemuselt elust – kes peab olulisemaks karjääri, kes perekonda ning kes eelistab lihtsalt ilma kohustusteta läbi elu kulgeda. Kui aga rääkida märkide iseloomust, siis milline neist on kõige kahepalgelisem ehk siis valelikum?

Selgub, et selleks on Kaksikute märgi all sündinud inimesed. Kaksik ei ole oma loomuselt halb inimene, ta tahab küll head, ent alati ei kuku see hästi välja ning tihtipeale räägib ta enne kui mõtleb ja siit probleemid alguse saavadki.

Kaksikute märk armastab klatšida ja ta teeb seda ilma mingi süütundeta – see aga tähendab, et kui ta sinuga koos olles klatšib teisi, siis teistega koos olles katšib ta sind.

Valetamine on tema jaoks imelihtne ja ta teeb seda lausa nii tihti, et alati ei taipa ta isegi, et on just jälle valetanud, kuid taas kord tasub meenutada, et ta ei tee seda kunagi paha pärast.

Allikas: higherperspectives