MILLINE TÄHEMÄRK on kõige suurem flirtija?

Flirt on kaunis kunst, mis on küll õpitav, ent kõige osavamad on selles siiski inimesed, kellel on niiöelda geneetiline eeldus ehk siis teisisõnu oskus flirtida on kaasa sündinud. Mõne inimese jaoks on imelihtne kauneid sõnu lausa hämmastaval kombel ritta seada nii, et kõik on lummatud. 

Flirt on kaunis kunst, mis on küll õpitav, ent kõige osavamad on selles siiski inimesed, kellel on nii-öelda geneetiline eeldus ehk siis teisisõnu oskus flirtida on kaasa sündinud. Mõne inimese jaoks on imelihtne kauneid sõnu lausa hämmastaval kombel ritta seada nii, et kõik on lummatud. 

Kuid milline tähemärk on kõige suurem flirtija? Selgub, et selleks on Lõvi!

Lõvi jaoks on flirt sama loomulik nagu hommikul hammaste pesemine – ta ei pea ennast selleks kuidagi ette valmistama ega midagi läbi mõtlema. Puhtalt motoorika abil on Lõvi võimeline pea iga naise ära rääkima, kui füüsiline tõmme on olemas. Ka naised, kes on Lõvi tähtkujus sündinud, on äärmiselt andekad flirtijad ning see annab neile tihtipeale eelise – üksinda ei jää neist keegi.

Lõvile meeldib flirt, ent ta tahab seda teha läbi mängu! Ta ei taha oma saaki kohe rajalt maha võtta, vaid eelistab, kui teine osapool avaldab vastupanu ning ei lase ennast liiga kergelt ära rääkida. Kõige põnevam flirt leiab aset kahe Lõvi märgi vahel ning sellisel juhul võib olukord üsnagi kuumaks minna.

Kõige kehvem flirtija on aga Kalade märk.

Allikas: higherperspectives