MILLINE TÄHEMÄRK ON parim partner voodis?

MILLINE TÄHEMÄRK ON parim partner voodis?

Kõik kaksteist tähemärki on oma loomuselt erinevad ning igal ühel neist on oma teatud kiiksud. Kes on suur puhtuse armastaja, kes armastab alati seltskonna tähelepanu keskmes olla ning kes eelistab pigem eraklikku eluviisi. Kuid milline tähemärk on voodis kõige parem partner?

Kõik kaksteist tähemärki on oma loomuselt erinevad ning igaühel neist on oma teatud kiiksud. Kes on suur puhtuse armastaja, kes armastab alati seltskonna tähelepanu keskmes olla ning kes eelistab pigem eraklikku eluviisi. Kuid milline tähemärk on voodis kõige parem partner?

Selgub, et selleks on Lõvi märgi all sündinud inimesed. Lõvi armastab küll väga tähelepanu ning tahab alati suures seltskonnas viibida, kuid ühtlasi on selle märgi jaoks äärmiselt oluline ka see, et tema partner oleks voodis rahuldatud. Seks kolib voodist kiiresti välja ning suure tõenäosusega teeb ta sulle ettepaneku eksperimenteerida nii looduses, restorani tualetis, meres, avalikus kohas kui ka köögis.

Lõvi jaoks on oluline, et tema kaaslane oleks õnnelik ja rahuldatud igal võimalikul moel ning vastutasuks soovib ta selle inimese tingimusteta armastust. 

Ta on loodud pereinimeseks, kes kaitseb oma lähedasi lõvi hingega ning armastab neid palavalt.

Voodis ei hakka selle märgiga mitte kunagi igav.

Allikas: Relationship Rules 

Sarnased artiklid