MILLINE TÄHEMÄRK on voodis kõige kirglikum armatseja?

20 kommentaari
MILLINE TÄHEMÄRK on voodis kõige kirglikum armatseja?

Igale tähemärgile on omistatud teatud kindlad omadused ning see kehtib ka sekselu teemal. Mõned sodiaagimärgid armastavad pikka eelmängu ja peavad oma kallimale naudingu kinkimist väga oluliseks, teisalt leidub ka neid, kes peavad esmatähtsaks seda, et nad ise rahulduse kätte saaksid.

Igale tähemärgile on omistatud teatud kindlad omadused ning see kehtib ka sekselu teemal. Mõned sodiaagimärgid armastavad pikka eelmängu ja peavad oma kallimale naudingu kinkimist väga oluliseks, teisalt leidub ka neid, kes peavad esmatähtsaks seda, et nad ise rahulduse kätte saaksid.

Allpool on välja toodud 12 tähemärki ja nende käitumine voodis:

Jäär

Jäär armastab seksi ning voodis on ta väga julge ning otsekohene – ta teab, mida ta tahab. Jäära tähemärk on võimukas ja seda ka linade vahel, ent paraku ei kesta vahekord kauem kui mõned minutid. Jäär asub kohe tegutsema ja pikka eelmängu ta ei hinda, mis tähendab, et teine osapool võib rahuldamata jääda. Kähkukate osas on Jäär vaieldamatu meister.

Sõnn

Sõnn on aeglane armatseja, kes vajab pikka eelmängu ja vahel võib see lausa tüütuks muutuda. Pikk õhtusöök, küünlad, õrnutsemine – see osa on Sõnni lemmik. Sõnn armastab romantikat ja aeglast seksi.

Kaksikud

Kaksikud armastavad sekselu erootiliste lausetega vürtsitada ja siinkohal on nad üsnagi julged, vahel isegi pisut nurjatud. Nad ootavad sama ka sinult. Kaksikuid erutab jutt ja seksi ajal nad vaikust ei naudi.

Vähk

Vähk on väga emotsionaalne tähemärk ning tema jaoks on seks midagi palju rohkemat kui lihtsalt füüsiline tegevus ja rahulduse saamine. Vähk vajab romantikat ja turvatunnet ning peale seksi tahab ta kallistusi ning häid sõnu kuulda. Vähk on üsnagi seksuaalne tähemärk, kes vajab seksi pigem tihti kui harva. 

Lõvi

Lõvi on kirglik ja seiklusjanuline tähemärk, kes võtab seksi kui väljakutset. Temaga juba voodis igav ei hakka ja rahulduse saavad mõlemad osapooled. Vahel võib Lõvi liigagi dominantseks muutuda ning teha ettepanekuid, mis sulle ei pruugi sobida. Kui sa tahad voodis midagi uut õppida, siis Lõvi on selleks ideaalne.

Neitsi

Kui sa oled võitnud Neitsi südame ja usalduse, siis oled sa endale saanud ka ülimalt seksuaalse voodipartneri, kes on voodis kõike muud kui tagasihoidlik. Neitsi armastab seksi üle kõige ja eksperimentide vastu pole tal samuti midagi, ent teisalt soovib ta, et partner teeks ise nurjatuid ettepanekuid. Neitsi ei ole voodis dominantne partner, kuid tal on palju salajasi seksuaalfantaasiaid. 

Kaalud

Kaalud on perfektsionistid, kes hindavad luksust ja puhtust. Neile meeldib seksida romantilisel küünlavalgel, kuulates samal ajal harmoonilist muusikat. Erootiline massaaž, sekspesu – need väikesed detailid on Kaalude tähemärgi jaoks väga olulised. Teisalt ei ole nad voodis just kõige aktiivsemad ning nende tugevaimaks küljeks on pigem eelmäng kui seks ise.

Skorpion

Skorpion on kirglik armastaja, kellest lausa kiirgab seksuaalset energiat ja jõudu. Nad armastavad jõulist seksi, ent eelmängust Skorpion väga lugu ei pea. Samuti ei ole nende jaoks oluline seksijärgne kaisusolemine. Seks on füüsiline akt, millest Skorpion uut energiat ammutab.

Ambur

Ambur teab, kuidas võrgutada ning just jaht ongi nende jaoks kõige erutavam. Pole olemas tähemärki, kes suudaks nii hästi sõnu maalida ja muinasjutte välja mõelda kui Ambur. Kuni sa oled tema jaoks number üks, siis on ka teie seks väga kirglik ja jõuline. 

Kaljukits

Kaljukits vajab aega ja turvatunnet, et end seksuaalselt avada, kuid nad võivad väga kirglikud olla. Kui sa võidad tema armastuse, siis kingib ta sulle oma keha. 

Veevalaja

Veevalaja tahab eksperimente. Tavaline seks teda ei eruta ning võimalusel võetakse mängu kõikvõimalikud sekslelud ning muidugi on oluline ka asukoht – Veevalaja võib seksida igal pool! Mida põnevam ja ohtlikum koht seksiks, seda parem. Eelmängu nad ei hinda, pigem asutakse kohe asja kallale.

Kalad

Kalad on samuti emotsionaalsed just nagu Vähi tähtkujugi. Nad vajavad kirge, tähelepanu, aega ja armastust, et end oma partnerile avada. Mis aga seksi kui akti puutub, siis Kalad on voodis üsnagi laisad ning enamus tööd tuleb ära teha teisel osapoolel. Kala oskab voodis väga edukalt kivikuju mängida. 

Allikas: keen.com