MILLISED NAISED EI meeldi meestele?

4 kommentaari
MILLISED NAISED EI meeldi meestele?

Itaalia teadlased on viinud läbi uuringu, kus selgitati välja, millistest naistetüüpidest üritavad mehed kaarega mööda minna. Teadlased koostasid nimekirja kõige ebapopulaarsemate naiste eksemplaridest. 

Uuringust, millest võttis osa ligi 5000 meest Euroopast, selgus, et kõige eemaletõukavamad on just need allpool toodud naisetüübid.

Õnnetud naised

Meestele ei sümpatiseeri naised, kes on kogu aeg halvas tujus, eluga rahulolematud ning näägutavad. Selline käitumine mõjub meestele enamasti ärritavalt. 

Dieeti pidavad naised

Loomulikult on naise välimus mehe jaoks väga oluline, kuid ka kaalu langetamisel tuleks olla mõõdukas. Kui naine pöörab liiga palju tähelepanu oma kehale ja toidule, siis võib see mehe huvi hoopis kahandada. Mehed leidsid, et naine peaks suutma mõelda ka muust kui oma kaalunumbrist.

Tööd rabavad naised

Mehed kardavad naisi, kes hindavad ennekõike karjääri ning asetavad töö perekonnast kõrgemale. Nad soovivad, et naine pühendaks temale tähelepanu rohkem kui tööle.

Naised, kes ei austa vanemaid

Mees võtab oma vanemate solvamist väga isiklikult. Neile ei meeldi naised, kes on vaenulikud vanemate suhtes ning üritavad ka neid üles ässitada. 

Targutavad naised

Need naised, kes teavad alati kõike kõigist paremini ning üritavad ka teisi õigesti elama õpetada, satuvad lõpuks meeste musta nimekirja. Nimelt püüab selline naine ka meest muuta ning see on mehe jaoks vastuvõetamatu. 

 

allikas: dailymail

Sarnased artiklid