MILLISED TÄHEMÄRGID on ideaalseimad abikaasad?

MILLISED TÄHEMÄRGID on ideaalseimad abikaasad?

See, millises tähemärgis me sündinud oleme, mõjutab ka meie valikuid elus ning paraku ei ole kõik mõeldud perekonda looma ja elu lõpuni ühe inimesega koos olema. On inimesi, kelle silmis on abielu ja perekond kõige olulisem siin maamuna peal ning inimesi, kes peavad kõige tähtsamaks hoopis vabadust ning kogemusi, mis seiklusrikka eluga kaasnevad.

See, millises tähemärgis me sündinud oleme, mõjutab ka meie valikuid elus ning paraku ei ole kõik mõeldud perekonda looma ja elu lõpuni ühe inimesega koos olema. On inimesi, kelle silmis on abielu ja perekond kõige olulisem siin maamuna peal, ning inimesi, kes peavad kõige tähtsamaks hoopis vabadust ning kogemusi, mis seiklusrikka eluga kaasnevad.

Et suhtest saaks asja, on oluline, et mõlemad osapooled väärtustaksid samu asju. Kui üks osapool aga tunneb, et sügaval sisimas ta ei tahagi püsisuhet luua, siis puruneb see liit varem või hiljem.

Millised tähemärgid hindavad abielu ja millised eelistavad vabadust?

JÄÄR

Jäär võib aastaid vaba ja vallaline olla ning püsisuhet ta kergemeelselt ei loo. Kui ta aga leiab inimese, kes on tema silmis ideaalne, muutub ta taltsaks ja on isegi võimeline perekonda looma. Kuid Jäärale tuleb ruumi anda – kui talt õhk ära võtta, võib armastus otsa saada. Kui ta sind väga armastab, ei pea sa muretsema, et teie liit puruneks.

SÕNN

Sõnn on küll iseseisev ja sõltumatu, ent püha liit on tema jaoks oluline. Leides armastuse, jääb ta elu lõpuni truuks. Teisalt tunneb ta end hästi ka vaba ja vallalise elu nautides. Sõnniga peab ettevaatlikult käituma, sest nad ei salli kamandamist.

KAKSIKUD

Kaksikud on pidevalt kahe vahel ning isegi kui suhe tundub ideaalne, võib ta ühel hetkel lihtsalt kaduda ning seejärel tagasi ilmuda. Kaksikud tahavad olla kindlad, et on teinud õige valiku, mis tähendab, et nad tahavad seda vahepeal kontrollida. Kõrvalsuhe ei ole välistatud, ent kui sina oled tema jaoks see õige, siis tuleb ta tagasi ja palub andeks. Kui sa suudad petmise andestada, võib teie liit kestma jääda.

VÄHK

Vähk hindab iseseisvust ja on väga kohusetundlik. Suhtes olles teeb ta kõik, et teisel osapoolel oleks mõnus ja hea olla ning loomulikult ootab ta samasugust hoolitsust ka vastu. Kui Vähk ei saa vajalikku tähelepanu ja piisavalt kiidusõnu, võib tal tekkida vajadus leida kõrvalsuhe. Vähk tahab emotsionaalset tuge ja kui seda suhtes piisavalt pole, siis ei jää see suhe kestma.

LÕVI

Võiks arvata, et Lõvi tahab olla vaba ja vallaline, ent tegelikult on just Lõvi väga hea abikaasa. Nad armastavad perekonda ja tahavad, et neil oleks keegi, keda nad saavad hoida ja kaitsta. Lõvi vajab perekonda ja tema jaoks on oluline ka see, et perekond teda vajaks ning seda välja näitaks.

NEITSI

Neitsi on perfektsionist ning temaga suhtes olla on üpriski raske. Kui sa oled valmis tegema nii, nagu tema tahab ja sulle sobib tema nägemus elust ja sellest, millisena tema teie suhet näeb, siis võib teie suhe tugevaks kasvada. Neitsil ei ole vaba ja vallalise elu vastu midagi – erinevalt Lõvist võib Neitsi aastaid vaba olla.

KAALUD

Kaalud on väga head abikaasad, kuid paraku vaid lühiajaliselt. Neil on elu jooksul pigem mitu tõsist suhet kui üks kestev suhe. Nad armastavad seltskonda, kuid vajavad vaheldust ja vahel võivad nad isegi mitme inimesega korraga suhtes olla. Ideaalne abikaasa näiteks viieks aastaks, kuid mitte elu lõpuni…

SKORPION

Skorpioni usaldust võita on raske, ent kui see on õnnestunud ja sul on ka tema austus, siis jääb ta sinuga elu lõpuni. Skorpion ei taha pidevalt uusi kaaslasi otsida ja kui neil on suhtes hea olla, siis ei lähe nad kusagile.

AMBUR

Ambur on üksik hunt, kes armastab lühiajalisi romaane, mis on täis seksi ja kirge. Abielu amburiga jääb kestma vaid juhul, kui sa oled ise samasugune – hullumeelne ja seiklusjanuline. Traditsiooniline peremudel neile ei sobi.

KALJUKITS

Kaljukits on ebausaldav ja väga karjäärihimuline, ent ka teda on võimalik talitseda. Kui ta leiab enda kõrvale inimese, kes teda südamest imetleb ja toetab, siis kingib ta oma südame ja jäägitu armastuse. Kaljukits võib pikalt vaba ja vallaline olla, kuid sisimas soovivad nad enda kõrvale leida seda õiget, kellega elu lõpuni koos olla.

VEEVALAJA

Veevalajad vajavad distantsi ja seda isegi siis, kui nad on kõrvuni armunud. Tegu on väga iseseisva tähemärgiga, kes kardab sidumist ning isegi kui nad perekonna loovad, vajavad nad oma ruumi ja vabadust. Lastega saavad Veevalajad väga hästi läbi ja mis seal salata – ka neis endis on lapselikkus tihtipeale säilinud. Vähesed Veevalajad abielluvad ja jäävad elu lõpuni ühe ja sama inimesega kokku.

KALAD

Kalad vajavad suhet kõikidest märkidest kõige rohkem. Vallalise elu ei mõju neile hästi ning võib lausa stressi tekitada. Kalade tähtkuju sobib ideaalseks abikaasaks! Ta hoiab kodu ja perekonda ning tõenäosus, et ta petab, on imeväike. 

 

Allikas: keep.com