MILLISED TÄHEMÄRGID on kõige armukadedamad?

Armukadedus on emotsioon, mida kontrollida on raske ning tihtipeale on see seotud sisemise ebakindluse ning haavatavusega. Teatud määral mõjutab ka see, millise tähemärgi all inimene sündinud on - näiteks Ambur ning Veevalaja suure tõenäosusega isegi ei tea, mida tähendab armukadedus.

Armukadedus on emotsioon, mida kontrollida on raske ning tihtipeale on see seotud sisemise ebakindluse ning haavatavusega. Teatud määral mõjutab ka see, millise tähemärgi all inimene sündinud on – näiteks Ambur ning Veevalaja suure tõenäosusega isegi ei tea, mida tähendab armukadedus.

Kuid millised tähemärgid on kõige armukadedamad? Selgub, et neid on kolm ja siinkohal on tegu märkidega, kellele on see loomupoolest kaasa antud ning enamasti ei saa nad seda ise muuta.

Jäär

Jäära märk kaotab kergelt enesekontrolli ja muutub äärmiselt armukadedaks tekitades ebameeldivaid ja lausa piinlikke olukordi. Ta ei saa sellest paraku ise arugi, kuid just liigne armukadedus võib Jäära suhte lõhki ajada.

Lõvi

Lõvi armastab iseennast üle kõige ja kui ta näeb, et tema kallim ei pööra tähelepanu temale, vaid hoopis kellegile teisele, võib ta raevu sattuda. Lõvi vajab enda kõrvale partnerit, kes teda jumaldab.

Kaljukits

Kaljukits ei näita oma tundeid tihtipeale välja, ent see ei tähenda sugugi, et ta tundetu oleks. Tegu on üsnagi armukadeda märgiga, kes kogub emotsioone endasse ning ühel hetkel lendab kaas pealt ära ja suure tüliga paiskab Kaljukits kõik emotsioonid välja.

Allikas: Yourtango