MILLISED TÄHEMÄRGID sobivad seksuaalselt kõige paremini kokku?

Igale tähemärgile on omistatud teatud kindlad omadused, mis neid teistest eristavad ning ka nende eluteed üsnagi suurel määral mõjutavad. Ka eraelulises plaanis mõjutab inimese käekäiku see, milline sodiaagimärk teda kannab. 

Igale tähemärgile on omistatud teatud kindlad omadused, mis neid teistest eristavad ning ka nende eluteed üsnagi suurel määral mõjutavad. Ka eraelulises plaanis mõjutab inimese käekäiku see, milline sodiaagimärk teda kannab. 

Kuid millised tähemärgid sobivad seksuaalselt kõige paremini kokku?

Allpool on välja toodud kuus sodiaagipaari, kellel on seksuaalselt lausa ideaalne klapp – loomulikult leidub ka erandeid!

AMBUR JA VÄHK

Vähk armastab seksi ja erootikat ning just Ambur suudab talle pakkuda seda, millest Vähk salamisi uistab. Ambur on seiklusi otsiv märk, kes tahab olla armunud ja elada põnevat elu ning Vähiga on see võimalik! Vähk ja Ambur on mõlemad üsnagi seksuaalsed märgid, kes vajavad voodiseiklusi pigem rohkem kui vähem ja kui rääkida eelmängust, siis seda ei peagi kumbi oluliseks. Seks peab olema kirglik ja julge.  

SÕNN JA SKORPION

Skorpion on tuline märk, kes võib voodis üsnagi plahvatuslikuks muutuda ja Sõnnile sobib see suurepäraselt. Nende märkide vahel on lõõmavalt kuum voodielu, mis ei rauge ka aastate pärast, ent üks Skorpion peaks Sõnni mingil põhjusel petma, võib suhte taastamiseks kuluda aastaid. 

KALJUKITS JA LÕVI

Kaljukits tahab kirglikku seksi ning naudib ka eelmängu, mida Lõvi talle suurima heameelega pakub. Lõvi vajab tähelepanu ja seksuaalses plaanis meeldib talle eksperimenteerida, mis Kaljukitsele igati sobib. See sodiaagikooslus võib seksi harrastada isegi keset loodust ja loomulikult teevad nad seda autos ja välistatud pole ka restorani tualettruum. 

VEEVALAJA JA KAALUD

Veevalajad tahavad seksi nautida ja nad ei kiirusta kunagi, kuigi vahel lepivad nad ka kähkukaga. Kaalude märk on enamasti kahe vahel, seega sobib talle alati Veevalaja oskus otsuseid kiirelt langetada. Nende seks on pigem intensiivne ja kirglik ning võib kujuneda üsnagi pikaks – kalorikulu on garanteeritud. 

KAKSIK JA KALAD

Kaksikute märk tahab seksiga katsetada, kuid on alguses väga arg ning vajab teise osapoole tunnustust. Kalade märk sobib tema kõrvale väga kenasti, sest nad on harjunud oma teise poole nimel kasvõi nahast välja pugema. Selles suhtes on Kalade märk alguses pigem andja rollis ja Kaksikute märk võtja rollis, ent tänu tugevale seksuaalsele klapile harmoniseerub peagi ka andja ja võtja roll.  

NEITSI JA JÄÄR

Jäärapäine Jäär ja salapärane Neitsi on justkui taevas kokku loodud ning nende seksuaalsus on omavahel ideaalselt ühtesulav. Neitsi muutub voodis uskumatuks kireloomaks ja Jäär armastabki just seda – kirglikku seksi. Nad täiendavad teineteist ja naudivad aktiivset voodielu ka siis, kui koos on oldud aastaid.

Allikas: higherperspectives