MILLISEID ASJU MÄRKAB MEES naise juures voodis?

Lisa kommentaar
MILLISEID ASJU MÄRKAB MEES naise juures voodis?

Kas palusid kallimal jälle magamistoas tuled kustutada, sest sa ei taha, et ta märkaks su eri suuruses rindu või tselluliiti? Viga! On selgunud, et tulede kustutamine on täiesti asjatu.

Paljude meeste ja arvatavasti ka naiste meelest on vaatamine osa seksist ning lisab nauditavust. Ajakirja Women’s Health sõnul kinnitavad mehed voodipartneri juures tähelepanu nendele allpool toodud asjadele.

1. Algatusvõime

Nii, nagu me juba eos arvata võime, soovivad mehed, et ka naine haaraks vahetevahel voodis initsiatiivi enda kätte. Või vähemalt peaks entusiasmi üles näitama.

2. Kuidas sa liigud

Kui sekspartner on jäik ja pingul, tekivad kahtlused. Kas ta ei naudi? Kas ma olen voodis halb? Seks on nauditav, kui mõlemad on kehaga asja juures.

3. Silmad

Kas uurid seksi ajal magamistoa tapeeti või kallima silmi ja keha? Viimane oleks soovitavam. Silma vaatamine on osa kehakeelest ja mehed suudavad tõlgendada partneri silmade liikumist.

4. Hingeõhk

Loodetavasti see ei haise, vaid kõlab erutatult. Hingamise põhjal otsustab partner, mis järgmiseks. Seega, kui tunned, et oled erutatud, ära hoia ennast tagasi ja hinga häälekalt.

5. Värske karvaeemaldus või eriline aluspesu

Nende mõlema eest saab lisapunkte, kuid need pole kohustuslikud. Kuid mõlemad saadavad mehele signaali, et oled seksi peale mõelnud ning see toob omakorda kaasa mehe erutumise. 

Sarnased artiklid