Milliseid bikiine eelistavad mehed sinu seljas näha?

27 kommentaari
Milliseid bikiine eelistavad mehed sinu seljas näha?

Ujumishooaeg on ametlikult käima läinud ning rannast on kujunenud lausa omamoodi moelava – iga naine on pingutanud, et leida õige, oma kehakujuga sobiv ujumisriietus. Kuid milliseid ujumisriideid mehed sinus seljas eelistavad?  

Ujumishooaeg on ametlikult käima läinud ning rannast on kujunenud lausa omamoodi moelava – iga naine on pingutanud, et leida õige, oma kehakujuga sobiv ujumisriietus. Kuid milliseid ujumisriideid mehed sinu seljas eelistavad?

Ajakiri Marie Claire küsis selleks ligi 100 mehe arvamust. Vastused jagunesid nii:


String bikiinid – kõige populaarsem komplekt, milleks kulub ka kõige vähem materjali. 74% meestest pidasid seda parimaks valikuks ja 23% meestest arvas, et see jätab kujutlusele natuke liiga palju ruumi.

Klassikaline bikiinikomplekt –  93% meestest kiitis heaks, kuid arvas, et see sarnaneb natuke liiga naiste tavapärasele pesukomplektile. Vaid 7%-le meestest ei meelinud see komplekt üldse.

Bandeau bikiinid – kaheosaline paelteta top ning püksid – selle poolt oli 89% meestest ning oma heakskiitu ei andnud 11%.

Monokiinid –  külgedelt suurte sisselõigetega trikoo, mis meeldib vaid 22%-le meestest! Ülejäänud 78% vastas, et ei saa aru, mis selle mõte on.

Bikiinid, mis toetuvad ühele õlale –  seda Tarzani seiklustest tuttavat lõiget pooldas 67% meestest ja 33% eelistaksid näha kahe paleaga ülaosa või siis üldse ilma paelteta.

Tankiinid – topi-lõikelise ülaosa ning tavaliste bikiinipükstega komplekt. 53% mehi eelistas seda komplekti ning 47% mitte, väites, et selle kandmine on sama, mis särgiga basseinis ujuda.

Trikoo – trikoo meeldis koguni 65%-le meestest ja 35% eelistasid midagi vähem katvamat. Mehed lisasid, et neile meeldivad vaid seksikad, mitte klassikalised ujujate trikood.

Vintage Pin up bikiinid – kõrge pihaosaga püksikud ning kelmikas ülaosa meeldis vaid 21%-le, ülejäänud eelistasid näha midagi vähem katvamat.

allikas: Marie Claire

 

Triin Tisler

Sarnased artiklid