MILLISEL TÄHEMÄRGIL veab elus kõige rohkem?

Ilmselt me kõik teame kedagi oma tutvusringkonnast või suguvõsast, kellel lihtsalt alati veab kõiges, mida ta ette võtab ning vahel võib lausa tekkida tunne, et maailm on ebaaus. Niiöelda õnnesärgis sündinud inimesed ei pruugi elus palju isegi pingutada ega vaeva näha, tähed lihtsalt soosivad kõike, mida ta teevad.


Ilmselt me kõik teame kedagi oma tutvusringkonnast või suguvõsast, kellel lihtsalt alati veab kõiges, mida ta ette võtab ning vahel võib lausa tekkida tunne, et maailm on ebaaus. Nii-öelda õnnesärgis sündinud inimesed ei pruugi elus palju isegi pingutada ega vaeva näha, tähed lihtsalt soosivad kõike, mida nad teevad.

Kuid kas tähemärkidel ning vedamisel on omavaheline seos? Selgub, et tõepoolest on väidetavalt olemas tähemärk, kellel veab elus teistest rohkem ning selleks on Ambur.

Ambur on loomult positiivne ning armastab uusi seiklusi, mis viivad teda elu jooksul vahel lausa uskumatutesse olukordadesse, kuid ta tuleb alati kõigest puhtalt välja. Teatud määral on see seotud tema vapustava fantaasiaga ning hulljulgusega riskida. “Kes ei riski, see šampust ei joo!” kehtib siinkohal kindlasti.

Ambur ei muretse väikeste asjade pärast kunagi ning enamasti loksub tema elus kõik paika. Seal kõrval võib näiteks Neitsi märgi all sündinud inimene ennast lausa haigeks muretseda, kuid Ambur seda ei tee.

Allikas: sheknows