MILLIST SEKSI MEHED kõige rohkem kahetsevad?

MILLIST SEKSI MEHED kõige rohkem kahetsevad?

Mitmed uuringud kinnitavad, et naised kahetsevad enim purjuspeaga vahekorras olekut ja siinkohal mõeldakse enamasti just üheöösuhteid. Enamjaolt ei paku see naistele rahuldust, nad ei saa orgasmi ning tunnevad järgmisel päeval end halvasti, soovides, et seda poleks üldse juhtunud.

Mitmed uuringud kinnitavad, et naised kahetsevad enim purjus peaga vahekorras olekut ja siinkohal mõeldakse enamasti just üheöösuhteid. Enamjaolt ei paku see naistele rahuldust, nad ei saa orgasmi ning tunnevad järgmisel päeval end halvasti, soovides, et seda poleks üldse juhtunud.

Kuid meestega on lood teised! Selgub, et mehed ei kahetse üheöösuhet, vaid on pigem endaga rahul, et nad uue nii-öelda vallutuse rajalt maha meelitasid. Väga harvadel juhtudel võib mees üheöösuhet ka kahetseda, kuid seda juhul, kui sellega on kaasnenud ebameeldiv suguhaigus.

Millist seksi mehed kahetsevad? Uuringust, milles osales 24 000 meest ja naist, selgus, et mehed kahetsevad seksi, mis mingil põhjusel ära jäi. Näiteks kahetsetakse järgmisel päeval sageli seda, kui eelmisel õhtul polnud piisavalt julgust, et läheneda neiule, kes neile tegelikult väga meeldis. Iga võimaluse käest laskmine põhjustab vallalisel mehel hilisemat kahetsustunnet.

Vaba ja vallalise mehe jaoks, kes tõsist suhet hetkel ei otsi, on seks puhas meelelahutus ja täpselt nii nad sellesse ka suhtuvad. Kui aga kohatakse naist, kes põlvist nõrgaks võtab ja kellega jutt klapib, siis võib see suhtumine ka üleöö muutuda. Mehed armuvad kergemini kui naised.

Allikas: askmen.com