Milliste meestetüüpidega tasuks ettevaatlik olla?

Milliste meestetüüpidega tasuks ettevaatlik olla?

Suhtenõustaja Dr. Phil McGraw pani ritta viis meestetüüpi, kellega tasuks igal naisel ettevaatlik olla. Ps! Pole välistatud, et kõik need tüübid esinevad ka ühes isikus. Vaata, milliste meestetüüpidega tasuks ettevaatlik olla.

Suhtenõustaja Dr. Phil McGraw pani ritta viis meestetüüpi, kellega tasuks igal naisel ettevaatlik olla. Ps! Pole välistatud, et kõik need tüübid esinevad ka ühes isikus. Vaata, milliste meestetüüpidega tasuks ettevaatlik olla.

 

 

1. Võta või jäta. Siia kategooriasse kuuluvad mehed, kellele naised ei meeldi, kuid nad kasutavad naisi sageli ära. Nad soovivad vaid seksi ja nende vajadus naise seltsi ja läheduse järele lõpeb voodi jalutsis. Nad räägivad ükskõik mida, et naine riidest lahti saada, aga selle koha pealt neil südametunnistus puudub, mis valesid nad voodisse jõudmiseks räägivad. Nad on kiskjad ja murravad edasi, isegi kui naine neile meeldib. Ole valvel mehe suhtes, kes surub sulle ülihelikiirusel peale seksi ja muutub agressiivseks, kui keeldud.

2. Suudle ja räägi. Need mehed liigituvad hooplejateks, keda huvitab kõige rohkem ainult see, et oled järjekordne lugu, mida teistele rääkida. Erinevalt eelmistest meestest, kes ei pruugi oma imagost hoolida, ei jõua need mehed ära oodata, millal sinuga uhkustada võivad ja siis sind maha jätavad, et nad oma lugusid edasi jutustada saaksid. Nad tahavad lihtsalt sinuga eputada, et teised arvaksid, et neil on midagi – isegi kui neil seda ei ole.

3. Lämmatav vennike. Neil meestel on kõikehõlmav kontrollivajadus. Kui lubad seda teha, siis võtavad nad kontrolli kogu sinu elu üle. Need mehed ütlevad oma tüdrukule, mida selga panna, kuhu tohib ja kuhu ei tohi minna. Nende probleem on selles, et olles ise ebakindel, imevad nad elu välja nii sinust kui ka teie suhtest. Alguses võib see tunduda hea, sest on tõesti sinusse ülepeakaela armunud ja väga hooliv. Kuid varsti avastad, et tema ainus huvi pole mitte sinu eest hoolitsemine, vaid sinu kontrollimine. Ole ettevaatlik ja ära aja lämmatamist segamini armastusega.

4. Teeskleja. Ta mängib stsenaariumi järgi ega hooli, kes on vastasmängija. Talle meeldib oma romantilise peategelase roll, mida ta võib innukalt mängida kogu teekonna jooksul kuni altarini välja. Kuid tal pole vähimatki kavatsust minna lõpuni ega takerduda töö tegemisse. Kui see mees tunneb, et oled tal käes, on mäng läbi. Nüüd peab ta välja mõtlema, mida sinuga peale hakata. Aga see on tema meelest kas liiga hirmutav või liiga igav, nii suundub ta otsima järgmist ohvrit.

5. Memmepoeg. Töötu mees otsib naist, kellel on vara, et tema eest hingeliselt ja rahaliselt hoolt kanda. Memmepojad tahavad, nagu sa juba arvasid, et nende eest hoolitsetakse. Selle asemel, et võtta suhet kui võimalust täiskasvanuks saada, suhtuvad nad naisesse kui emasse, kes neid toidab, riietab ja nende järel koristab. Ole valvas mehe suhtes, kellel kunagi ei ole raha, kes eeldab, et õhtusöögi eest maksad sina ja küsib ka laenu.

 

 

Triin Tisler

Sarnased artiklid