Mirjami lugu: pissisin mehele erutusest peale

Mirjami lugu: pissisin mehele erutusest peale

Olen tagasihoidlik 17-aastane tüdruk ning eriti just seksi teemadel ja omavahel sellistes asjades väga konrservatiivne. Mulle ei meeldi erilised asendid või kamasuutra-katsetused. Kardan isegi seksi ning kui aus olla, siis eelistan teha seda pimedas toas.

Olen suhteliselt tagasihoidlik 17-aastane tüdruk ning eriti just seksi teemadel ja omavahel sellistes asjades väga konrservatiivne. Mulle ei meeldi erilised asendid või kamasuutra-katsetused. Kardan isegi seksi ning kui aus olla, siis eelistan teha seda pimedas toas.

Mul on oma kutt juba pool aastat, me saime tuttavaks ööklubis. Olen enne teda maganud veel kahe poisiga ning ma ei tunne, et ma mingi “eilane” oleks – tean mida voodis teha! Ma ei tea, mis juhtus, aga ühel õhtul, täiesti mitte minulik, diskoteegist tulles olime mõlemad väga üles köetud ning appi … piinlik on sellest rääkida, aga see rikkus mu suhte ja elu … Ma pissisin talle ootamatult lahinal peale! Seda mitte sellepärast, et see oleks mingi osa seksmängust, vaid täiesti kogemata.

Me tulime peolt, jube lahe õhtu oli. Me tantsisime terve õhtu. Mõlemad olime joonud vähemalt kaks siidrit ning täiega tšill oli olla. Kuna me elasime mu boyfriend’i vanemate pool, siis hiilisime kella kahe paiku vaikselt korterisse ning läksime oma tuppa. Und ei tulnud meil kummalgi ning nii me hakkasime teineteist katsuma. Mu poiss hakkas rääkima igasugustest seksikatest asjadest ning ma hullult erutusin. Erutust tõi juurde veel see, et püüdsime olla tasa, sest seina taga magasid mu poisi vanemad ning vanem vend.

Me majandasime seal ning ma olin nii üles köetud, et kogu aeg tuli minestus peale. Seksisime ja seksisime ning korraga, kui ma peal olin, pissisin ta ootamatult täis. Mul oli niiiiiiiiiiiiii mark, et ma ei teadnud mida teha, aga kuna ma olin mitu siidrit joonud, siis ütlesin tähtsa näoga, et ma sain orgasmi ja et naised saavadki nii orgasme – hästi märjalt, et kui väga erutud, siis “pritsib niimoodi”. Appi, ärge mind ära tapke.  Elu mark, ma tean, me mõlemad tegelt suht vanad ja ta tõenäoliselt mõtleb, et ma olen pesueht idioot või pervert.

Järgmisel päeval ärkasime niiskes voodis ning hommikuses valguses tundus see kõik mulle nii jube! Mul on nii imelik ja piinlik, ma pole tahtnud ta vanemate juurde enam minna, enne astusin suvalisel ajal sisse ja jäin teda ootama. Tema tegi hommikul muidugi nägu, nagu midagi poleks olnud. Kui tal oma elamine oleks, siis veel kaaluks temaga koos elamist või tema poole minemist, aga kuna ta elab koos venna ja ema-isaga, siis mul on kriips ees – mul on 99% tunne, et ta vanemad kuulsid kõike, mis too õhtu toimus ja ma ise ka ei suuda seda unustada. Kas ma olen liiga nännu? Me oleme tegelt ju päris kaua koos olnud ja meil sobib omavahel, aga pärast seda ööd, kui ta esimest korda helistas, ma toru ei võtnud  ja nüüd pole ta üle kahe nädala helistanud. Kas ma peaksin helistama või TEGIN MARGI TOTAALSELT TÄIS? MIKS TA ENAM EI HELISTA?

Buduaarile Mirjamilt
PS! Kui sul on oma lugu rääkida, siis saada see aadressile info@buduaar.ee. Avaldatud loo eest honorar €10.