Mis on “pahade poiste” fenomen?

Sellest, miks naistele meeldivad "head poisid", on palju kirjutatud, kuid ikka ei mõisteta seda, miks köidavad naisi ka "pahad poisid"? Shine.yahoo.com uuris, mis on pahade poiste fenomen.

 

Sellest, miks naistele meeldivad “head poisid”, on palju kirjutatud, kuid ikka ei mõisteta seda, miks köidavad naisi ka “pahad poisid”? Shine.yahoo.com uuris, mis on pahade poiste fenomen.

 

Head meest on raske usaldada

Sageli on nii, et mida usaldusväärsem mees välja paistab, seda suuremat kõhklust see naises tekitab. Eriti võib usaldamatuse küsimus tekkida siis, kui naine on enne “hea poisi” saabumist käinud kohtamas paljude jobudega. Tekib mõte, et mees on liiga hea, et tõsi olla, isegi siis, kui ta seda on!


“Pahad poisid” peavad endast väga lugu, ehk peavad ka minust?

Nii mõtlevad naised! Ajal, mil “head poisid” ootavad tüdruku kohtama kutsumiseks õiget aega, lähenevad “pahad poisid” neile otse ja ütlevad, et nad tahavad teda. Selline käitumine pole suhteks kõige sobivam, kuid vähemalt saame kohe teada, mida mees mõtleb.

 

Naistele meeldivad väljakutsed

Ajal, mil “headel poistel” on korralik sissetulek ja stabiilne töökoht, esitavad “pahad poisid” väljakutseid ja see naisi köidabki.

 

Lähedusekartus 

On naisi, kes kardavad mehega liiga lähedaseks saada. Ja siin on parim valik “paha poiss”, kes harva mõtleb kooselust ning pikaajalisest suhtest.

 

Madal enesehinnang

Kui naisel on madal enesehinnang, siis ei pruugi ta end mugavalt tunda mehega, kes teda printsessina kohtleb. Paha poiss võib teda aga kohelda nii, nagu naine arvab, et teda kohelda tuleks – halvasti.

 

 

Triin Tisler