MIS ON TŠS? BEPPY tampoonid hoolitsevad sinu intiimtervise eest

1 kommentaar
MIS ON TŠS? BEPPY tampoonid hoolitsevad sinu intiimtervise eest

TŠS ehk toksilise šoki sündroomi teke on tõenäolisem teismelistel tütarlastel ja alla 30-aastastel naistel kui vanematel naistel, kuna vanusega suureneb antikehade hulk. Üldiselt omandatakse kaitsvad antikehad TŠSi põhjustavate toksiinide vastu esimese kümne eluaasta jooksul. Mis vaevustega on tegu, kuidas oma intiimtervise osas olla teadlikum ja ettenägelikum ning milliseid elementaarseid vajadusi rahuldama pidavaid innovatiivseid tooteid on turule tulnud, sellest räägimegi. 

Mis on TŠS?

Ehkki seda haigust esineb harva, oleks hea sellest üht-teist teada, sest siis saab rakendada vajalikke abinõusid kui tekib kahtlus, et endal või kellelgi teisel esinevad sümptomid, mis viitavad TŠSile. TŠSi põhjustavad toksiinid, mida toodab bakter Staphylococcus aureus, mida leidub sageli ninas ja tupes. See bakter on mikroorganism, mida leidub ka tervete inimeste organismis. Enamik Staphylococcus aureus‘e tüvedest ei tooda toksiine, mis võivad põhjustada TŠSi, vaid see on iseloomulik vaid väga üksikutele tüvedele. 

TŠSi vältimiseks saame eeskätt teadlikumalt valida intiimpiirkonnas kasutatavaid tooteid. Vältida allergeene ja superimavaid materjale, mis limaskesti kahjustaks või loomulikku pH-taset mõjutaks.  Pole vajadust üle pingutada ka hooldusvahendite rohkuse ja kasutamistihedusega, sest vagiina on isepuhastuv organ. 

Kas menstruatsiooniga seotud TŠSi riski saab vähendada?

Uuringud näitavad, et tampoonide kasutamisega seotud TŠSi risk on seotud nende imavusega. Mida suurem on tampooni imavus, seda suurem on haigestumise risk ja mida väiksem on imavus, seda väiksem on ka risk. Seetõttu peaksid naised alati kasutama väikseima sobiva imavusega tampoone. Kuna erituva vere hulk on menstruatsiooni eri päevadel erinev, tuleb tavapäraselt kasutada, olenevalt päevast, erineva imavusega tampoone. Nüüd tooksime mängu ka lahendusena Beppy tampoonid, mis on tõeliseks revolutsiooniks intiimtervises. Tampoonid, mille üks suurus sobib kõigile, mis imavad vastavalt keha vajadusele, on mugavad ja anti-allergeensed ning aitavad sul vältida TŠSi riski. Need uuenduslikud Beppy tampoonid EI SISALDA dioksiini ega kunstsiidi, mida on TŠSiga seni seostatud. Ideaalis võiks iga tampoonitootja pakendile paigutada hoiatava sildi, kuidas toksilise šoki sündroomi vältida.

Mis on Beppy tampoonide lisaeelisteks?

Erinevalt teistest intiimhügieenitoodetest on Beppy mugav kasutada igas olukorras, seda nii saunas, sportides kui ka vahekorra ajal – Beppy tampoonidega saab nautida armurõõme nii, et kaaslane seda ei märka. Tore on teada, et on vabadus seksida just siis, kui sina seda tahad, sest sa võid olla vahekorras ja jääda siiski puhtaks. Beppy mugavustampoone on kaht erinevat liiki – ühed on pehmed KUIVAD svammikesed ja teised pehmed NIISKED svammikesed. Mõlemad Beppy elastsed ja mugavad tampoonid on nöörivabad ja jäävad täiesti märkamatuks nii teistele kui kandjale endale – just nii muretult saabki ennast päevade ajal tunda. Beppy Wet tampoonid on hõlpsalt paigaldatavad, kuna on niisutatud lacta-happega, mis muudab sisestamise lihtsamaks ja tasakaalustab samaaegselt ka vaginaalset pH-taset. Muuhulgas on Beppy märjal tampoonil ka pisike auguke ühel küljel, mille kaudu on seda hiljem kerge näpuga välja tõmmata. Beppy kuivad tampoonid seevastu on soovitatavad juba kogenumale kasutajale, kuna kuiv svammike võib paigaldamisel pisut harjumist vajada ja puudub ka pH-taset tasakaalustav toime. 

Beppy on tõestanud oma kvaliteeti ja mugavust ning on dermatoloogiliselt ja kliiniliselt testitud. Viimastel aastatel on neid tampoone ülemaailmselt müüdud  üle 1 000 000 paki. Nii Beppy Wet kui Beppy Dry tampoonid on valmistatud väga pehmest meditsiinilise kvaliteediga polüuretaanvahust.

Beppy tampoonid on müügil: 

Planet Amor Sex-Shop kaupluses

Väike-Ameerika 11, Tallinn

E-L 11.00–23.00, P 11.00–18.00

EROS BUTIIK

Tehnika 1, Tallinn 

E-L 12-20 

ja veebipoodides: Fantaasia.comeros.ee