MIS SINU number on?

On üks number, mille suurus liigitab mehi tegijateks, naisi aga ... Buduaar uuris seitsmelt Eesti naiselt nende voodipartnerite arvu kohta.

On üks number, mille suurus liigitab mehi tegijateks, naisi aga … Buduaar uuris seitsmelt Eesti naiselt nende voodipartnerite arvu kohta.

Liis, 33 

Tunnistan ausalt, et minu number on üsna suur (47) ja mul on piinlik seda öelda. Olen isegi oma sõbrannadelt saanud seetõttu altkulmupilke – see on pea poolsada. Minu vanuse kohta on see suur number, aga ma olen seksi alati väga nautinud ja kui ma just suhtes pole olnud, siis olen ma alati leidnud viisi olla kellegi uuega, et saada uus kogemus. Võib arvata, et sellise numbri saamiseks pidin alustama juba varakult, kuid tegelikult kaotasin ma süütuse hiljem kui mõned minu sõbrannad. Olin siis 17aastane. Minu suur number oli veel paar aastat tagasi mulle uhkuseks, kuid siis, kui avaldasin selle oma mehele, keda ma väga armastasin, mõjus see kui külm vesi näkku. Ta jättis mind otsekohe maha ning ta sõnad tegid mulle väga haiget.

Merit, 26

Sekspartnereid on mul olnud 13, kõik peale ühe on olnud välismaalased. Kuna reisin üsna palju, siis kuidagi on juhtunud nii, et olen hakanud koguma kogemusi just välismaa meestega. Ei saa salata, et see on ka palju anonüümsem ning ei teki olukorda, kus tuleb välja, et mees tunneb sinu õde või venda ja hiljem satute piinlikult ühe sünnipäevalaua ümber. Oma numbrit pean ise üsna suureks ja pole seda kunagi kellelegi välja öelnud. Õnneks pole küsitud ka, aga arvan, et paljud minu sõbrannad isegi ei usuks seda.

Tiina, 29

Üks tark mees ütles mulle kunagi, et kui see sulle meeldib, siis tee seda. Mis puudutab seksi, siis see lause on olnud alati minu motoks. Miks keelata omale naudingut ja seda, mida sa tegelikult tahad? Mul on olnud 19 üheöösuhet ja neli pikaajalisemat suhet. Minu arvates on üheöösuhted vajalikud, sest annavad mõnusat adrenaliini ning toovad ellu uusi tuuli. Oma numbrit ma varjama ei kipu, mäletan kõiki neid mehi hea sõnaga ja need ööd on olnud lõbusad ning mingis mõttes vajalikud.

Evelyn, 20

Oma esimese kutiga sain tuttavaks 13aastaselt ja temast sai minu number üks. Tänaseks on minu number kolm. Mõned aastad hiljem kohtasin oma praegust elukaaslast ja enne seda juhtus veel üks kättemaksuseks, nagu mulle ise seda nimetada meeldib. Tagantjärele mõeldes oli üsna huvitav kogemus ja arvan, et seda ei peaks kahetsema.

Helina, 24

Seda küsimust on minu käest üsna mitu korda küsitud ja ma pole sellele varem ausalt vastanud, kuna küsijateks on olnud mehed ning nende jaoks on igasugune vastus vale. Kui lõpuni aus olla, siis ma ise ka ei teadnud kuni tänaseni päris täpset numbrit. Istusin maha ja panin nimed ilusti kirja. Tulemus oli ka minu enda jaoks pisut jahmatav – 20 tuli täis. Nendest viie kodaniku nime ma ei kahjuks ei tea ja ainult kahega neist oleksin nõus uuesti voodisse minema, ülejäänud ei suutnud järelikult piisavalt muljet avaldada. Seks on minu jaoks midagi püha ainult siis, kui olen suhtes. Vallalisena on seks lihtsalt midagi toredat, mida kaks täiskasvanud inimest teineteisele pakkuda saavad.

Eerika, 29

Olen pärit perekonnast, kus moraaliks oli see, et seks enne abielu on vale. Ma ei ole usklik, aga paratamatult on minu kodune kasvatus mind mõjutanud ning olen sellel ka alateadlikult end mõjutada lasknud. Mul on olnud paar suhet, aga üheski neis ei ole ma tundnud, et sooviksin selle mehega vahekorda astuda. Kolm aastat tagasi kohtusin oma praeguse abikaasaga, temaga koos tundsin end kohe algusest peale turvaliselt ja hästi ning temast sai minu esimene ja loodetavasti ka viimane kaasa.

Ivika, 44

Kui nüüd päris aus olla, siis mul on lugemine veidi sassi läinud. Ma tean, et olen olnud umbes 15 mehe ja kuue naisega. Minu esimene kord oli oma esimese kallimaga, kellega olime koos olnud üle poole aasta. Aastaid hiljem, pärast pidu, sai kaasatud seltskonda ka naisi ja mis seal salata – seks naistega hakkas mulle meeldima! Olin üsna pikalt segaduses ega osanud oma orientatsiooni määratleda, nii sai selle otsimise ja katsetamise käigus oldud ka mitmete meestega. Mõni kogemus on meeles, mõnda tahaks pigem unustada. Naised, kellega olen olnud, on mul väga hästi meelde jäänud, kaks neist olid prantslannad ning üks isegi hiinlanna. Tänaseks olen aga kaks aastat olnud abielus mehega, keda ma üle kõige armastan. Mulle meeldib mõelda, et läbi otsingute viis saatus mind lõpuks selle õigeni!

 

Küsitles: Triin Tisler

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar kevad 2015