MITMEMEHEPIDAJA: Mul jagub armastust neile mõlemale!

MITMEMEHEPIDAJA: Mul jagub armastust neile mõlemale!

„Olen terve elu olnud seisukohal, et minu näol on tegemist ühe väga erilise naisega,” just nii tutvustab end Ly (31) – naine, kellel jagub armastust kahele täiesti erinevat tüüpi mehele. „Ma ei kanna kunagi ühtegi kleiti kaks korda, ma ei vaata meeleheitel koduperenaiste kombel õhtuti seebikaid, ma asendan pokaali veini klaasi hea viskiga ning kui suurem osa naisi tahab enda kõrval näha ühte meest, siis mul on neid kaks ja armastust jagub mul neile mõlemale!”

„Olen terve elu olnud seisukohal, et minu näol on tegemist ühe väga erilise naisega,” just nii tutvustab end Ly (31) – naine, kellel jagub armastust kahele täiesti erinevat tüüpi mehele. „Ma ei kanna kunagi ühtegi kleiti kaks korda, ma ei vaata meeleheitel koduperenaiste kombel õhtuti seebikaid, ma asendan pokaali veini klaasi hea viskiga ning kui suurem osa naisi tahab enda kõrval näha ühte meest, siis mul on neid kaks ja armastust jagub mul neile mõlemale!”

Minu esimene suhe algas, kui olin just kahekümneseks saanud. Olime Kerdiga täielik musterpaar. Minu vanemad armastasid teda ning tema omad lausa jumaldasid mind. Meil oli koos igal pool hea ja mugav. Nii väljas käies kui magamistoa seinte vahel. Kõik klappis ja olin õnnelikum, kui oleksin kunagi oodata osanud. Seda kuni hetkeni, kui sain teada, et Kert pettis mind juba mitu kuud mingisuguse blondi bimboga. Kui sellest tänu ühe tema lobamokast sõbra mölapidamatusele teada sain, pakkisin kohe asjad ning kolisin vanemate juurde tagasi. Kerdi selgitused mind ei huvitanud. Ma armastasin teda kogu südamest ja tema vastas mulle südame purustamisega – seda ei andesta ega unusta ma iial.

Peale paari aastat enese kogumist leidsin sobiva pesa kesklinnas ja sättisin oma elu täpselt enda käe järgi. See oli aeg, kui ma vabadust nautisin. Tegelikult naudin ma seda siiani, hoolimata tõsiasjast, et minu elus on juba pikemat aega kaks meest ning mõlemad arvavad, et just tema on minu üks ja ainus. Nad pole üksteise olemasolust teadlikud. Kui nüüd keegi imestab, kuidas ma siiani vahele pole jäänud, siis sellel on kaks väga lihtsat põhjust: üks neist elab Tallinnas ning teine Tartus ja mul pole sotsiaalmeedias ühtegi kontot.

Ma elan ja töötan Tallinnas, kuid pean seoses õpingutega alatihti ka Tartus käima. Tallinnas on minu kallimaks tubli ärimees Erki, kes poputab mind nii, kuidas vähegi oskab. Temaga elamisest unistaks iga naine. Ta teeb mulle pidevalt kingitusi, milleks on reisid, ehted, õhtusöögid ning lilled. Ta on voodis täielik murdja. Kui ma temaga koos väljas käin, siis loobivad teised naised mulle kadedusest õhetavaid pilke. Erki on tubli mees ja temaga võiksin kunagi hoolimata tema üsna korralikust temperamendist isegi perekonna luua. Aga seda ainult siis, kui olen täiesti veendunud, et ta mitte ühegi teise naise poole ei vaata!

Karl on mul Tartus. Ta on täielik kunstihing. Karl maalib ning kirjutab sahtlisse muusikat. Temaga saab kõigest rääkida ja meil on koos olles alati kohutavalt lõbus. Ma tean, et ta armastab mind. Me võime vabalt tundide viisi lihtsalt teineteise kaisus jutustada ja see on miski, millest Erki puhul vaid unistada võiksin. Voodis on ta äärmiselt hoolitsev ja hell. Ta suudab alati viisakaks jääda. Kui Erki muutub pingelistes olukordades üsna kergesti närviliseks ja hakkab tihti solvanguid loopima, siis Karl on selline arglik tüüp, kelle närviajamiseks peab ikka mitu kuud kurja vaeva nägema.

 Kui nüüd aus olla, siis tegelikult on nende paari aasta jooksul juhtunud ka üks intsident, mis oleks minu ilusale elule kahe mehega peaaegu lõpu teinud. Erki broneeris meile teatri ja spaaga nädalalõpu Tartus. Sellest kuuldes oli minu esimene mõte, et mis siis saab, kui me tänaval juhuslikult Karlile otsa jookseme? Seetõttu saatsin Karlile kohe sõnumi ja palusin tal nädalavahetusel minu kursusetöö üle vaadata. Andsin talle mitu ülesannet, mis teda võimalikult tubasena hoiaksid. Loomulikult ei läinud minu plaan läbi. Õhtul, peale teatrietendust Erkiga Emajõe kaldal jalutades märkasingi Karli – teise naise embuses. Võtsin Erkil kõvasti käest kinni ja sikutasin teda teises suunas, vabandades, et mul hakkas nii kohutavalt külm ja ma tahan võimalikult kiiresti tagasi hotelli jõuda, et seal endale üks mõnus ja soojendav kakao tellida.

Hotelli jõudes ei saanud ma nähtut peast. Minu mees teise naisega. Teisalt mõtlesin, et mida Karl siis valesti tegi? Ma ise käitun temaga ju täpselt samamoodi. Me armastame teineteist. Kes ütles, et armastama peab vaid ühte inimest? Mina armastan kahte meest ja Karlil on ilmselgelt tunded kahe naise vastu. Kes olen mina, et seda talle kuidagi pahaks panna?! Mitte keegi! Seega otsustasin nähtu mälust kustutada ning oma eluga tavapäraselt edasi minna.

Nii ma siis pendeldangi juba kolmandat aastat kahe kodu vahel. Armastades kahte meest korraga. Tahtmata ühest neist loobuda. Mulle meeldib, kuidas asjad hetkel on. Kõik minu vajadused saavad rahuldatud! Olgu selleks siis vajadus mõistva kuulaja või raju seksi järele. Olenevalt tujust saan ma endale sobiva kaaslase valida. Olen oma elu jooksul ühest asjast aru saanud – täiuslikku meest ei ole olemas. Seetõttu olengi valinud tee, mida mööda ma hetkel kõnnin. Karl ja Erki moodustavad kahe peale kokku ühe ideaalse mehe ning ma plaanin seda olukorda nautida täpselt nii kaua kui vähegi võimalik. 

Buduaarile Ly

Artikkel ilmus ajakirjas Buduaar, talv 2015 

 

 

Sarnased artiklid