Mu mees petab mind?

Mu mees petab mind?

Elukirjanike veebilehel Blablabla kirjutab kasutaja wic sellest, kuidas paljud naisterahvad tunnistavad, et nad on suuremal või vähemal määral oma mehe tagant nuhkinud. Nii ka tema. Tulemuseks oli ehmatus, kahtlused ning lõpuks ka kergendav tõde.

Elukirjanike veebilehel Blablabla kirjutab kasutaja wic sellest, kuidas paljud naisterahvad tunnistavad, et nad on suuremal või vähemal määral oma mehe tagant nuhkinud. Nii ka tema. Tulemuseks oli ehmatus, kahtlused ning lõpuks ka kergendav tõde.

Sõitsime mehega linnas ringi ja ta pidi kellegagi kuskil tööalaselt kohtuma. Jäin autosse teda ootama  Teadagi – ootaja aeg on pikk. Raadiojaamadele 5 ringi peale tehtud, oma telefon läbi lapatud ja ilma midagi mõtlemata avasin istmetevahelise sahtli. See panipaik on tal alati träni täis, aga minu pilku köitis vaid üksi asi. Cd-plaatide ja igasuguste paberite vahel jäi mulle silma pakk kondoome. Liigutasin veidi asju, sealt ilmnes veel teine ja  isegi kolmas.

Miks see mind üllatas? Sest ma söön pille ja me pole kunagi kondoome kasutanud. Ma pole teda kunagi kahtlustanud petmises ega tahtnud uskuda ka tol hetkel, et see võimalik oleks. Aga hinge näris ikkagi kahtlus, milleks talle kondoomid? Kui ta autosse tuli, ei küsinud ma temalt midagi. Ei küsinud ka hiljem kodus. Aga ei suutnud ka unustada.

Pidasin iseendaga kahekõnet. Rahustasin end mõttega, et need võisid sinna jääda nn “vanadest aegadest”. Samas ajas ärevusse mõte, et kas tõesti pole ta nii kaua seda sahtlit koristanud? Siis tuli mulle idee, et järgmisel korral vaatan kondoomide säilivusaega, ehk saab mingi järelduse teha. Oleme siiski 2 aastat koos olnud, eeldasin, et kui need osteti sinna enne mind, siis ehk on kondoomide säilivusaeg läbi. Mõned päevad hiljem oligi soodne juhus. Nagu väike pätt jälgisin ühe silmaga, ega mees veel auto poole ei tule. Nii, pakk käes, kus see säilivusaeg on? Leidsin. Aasta 2010. Uhh… see ei aita mind ju mitte kuidagi… Miks nad küll peavd nii kaua säilima? Oleks kondoomide säilivusaeg kuude-, mitte aastatepikkune, oleks asi selge.

Aeg möödus, kahtlus jäi. Kohe näha, et mehed ja naised on erinevast puust. Mida teeks mees? Leiaks, küsiks, unustaks. Aga näe, naised hakkavad ennast piinama ja otsima mehe käitumises kahtlusi kinnitavaid/ümberlükkavaid märke. Õnneks ma väga paranoiliseks ei muutunud, mulle lihtsalt ei antud selleks põhjust. Mees käitus eeskujulikult, ei käinud kodust kahtlustäratavalt ära ega ilmunud tagasi väsinud, õnneliku ja rahuldatud näoga, huulepulga jälg krae peal.

Kuskil kuu aega hiljem, ma isegi ei mäleta enam, kuidas, aga jutt läks kondoomidele. Järsku noormees jäi mõttesse ja siis tekkis tema silmadesse võidurõõmus helk ning ta teatas: “Mul peaks ka autos hunnik kondoome olema!” Minu küsiva ilme peale jätkas ta, et olevat need kunagi kuskilt ürituselt saanud. Teate küll neid kampaaniaid, kus tasuta kondoome jagatakse… ?

Lõpp hea, kõik hea. Aga nüüd tean, kui kahtlen, siis küsin. Oma närvidele parem.

wic

Sarnased artiklid