MÜSTILINE AASTAVAHETUSE rituaal aitab sul uuel aastal mehele saada

MÜSTILINE AASTAVAHETUSE rituaal aitab sul uuel aastal mehele saada

Paljud naised said sel aastal mehele. Kui sina aga pole üks nende hulgast, kuid sinu südamesooviks on siiski unelmate mehega abielluda, siis tasub sul vana-aasta õhtul järgnevat kahte rituaali proovida. Tegemist on väga vanade traditsioonidega, mida praktiseerides on sul uuel aastal mehele saamises palju paremad väljavaated.

Paljud naised said sel aastal mehele. Kui sina aga pole üks nende hulgast, kuid sinu südamesooviks on siiski unelmate mehega abielluda, siis tasub sul vana-aastaõhtul järgnevat kahte rituaali proovida. Tegemist on väga vanade traditsioonidega, mida praktiseerides on sul uuel aastal mehele saamises palju paremad väljavaated.

Iidse Iiri traditsiooni järgi peaksid kõik vallalised naised uusaastaööks enda padja alla puuvõõriku panema. See toob head õnne ja seda eriti armastuses. 

Teine tuntud rituaal on aga tunduvalt lihtsam. Nimelt tuleb täpselt südaööl vallalistel naistel kolm korda järjest istuda ning seejärel püsti tõusta. Traditsioonide kohaselt suurendab see võimalusi uuel aastal abielu sõlmida.  

abc7chicago.com