NÄDALA ARMUHOROSKOOP 05.09-11.09

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)
Sel nädalal märkad märkimisväärset muutust enda perspektiivis armastuse ja suhete teemal. Kuigi oled otsustanud, et soovid nüüd mõneks ajaks vallaline olla, võid nüüd aru saada, et kahekesi on parem. Järgmised 13 kuud on hea võimalus leida enda jaoks inimene, kellega naudid iga päeva ja tunned end tasakaalus.

SÕNN  (21. aprill – 20. mai)
Sel nädalal nõustute partneriga rahaasjades kõiges, kuid erinevused tekivad hoopis moraalse dilemmaga. Ehk lähevad teie arvamused lahku mingis filosoofilises või usuküsimuses. Selleks, et see oleks möödanik, pead teema rahule jätma juba pühapäevaks.

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)
Kui oled vallaline, ole valmis kosmilisteks sündmusteks – selliseks, mis muudab sinu armuelu täielikult. Õnneplaneet Jupiter jõuab sinu romantikasektorisse esimest korda 12 aasta jooksul just sel reedel. Ta õnnistab sind potentsiaaliga armastuseks! Kui oled juba suhtes, tunnete end järgmised 13 kuud väga õnnelikuna. Ehk on isegi võimalus pisipereks?

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)
Sulle võib tunduda, justkui oleks kõik kodus sinu kontrolli all. Sinu õnneks ei ole ka su partneril midagi selle vastu. Mure on aga selles, et pühapäeval võtab sinu partner ohjad enda kätte ja teeb suure numbri teemast, mida sa ei arvanud oluline olevat. Talle ei pruugi sugugi meeldida see, kuidas sa sel nädalal pereasju ajasid.

LÕVI (23. juuli – 22. august)
Vestlus kallimaga kolmapäeval toob teie suhtesse stabiilsust ja turvatunnet. Sul on võimalus arutada ühist tulevikku ja te avastate, et te soovite ühiseid asju. Selle tulemusena hakkate te selle nimel ka tööle.

NEITSI (23. august – 22. september)
See võib olla segane nädal armuelus. Tee kõik, mida suudad, et eraldada rahateemad armusuhetest, sest muidu toimub laupäeval tõeline katastroog. Sul võib jääda mulje, justkui sinu partner püüaks sind panna tema peale suuri summasid kulutama.

KAALUD (23. september – 23. oktoober)
Sina oled järgnevatel kuudel kõige õnnelikum tähemärk! Reedel jõuab õnneplaneet Jupiter sinu tähemärki ja jääb sinna 13 kuuks. Kõige tähtsam ob aga see, et teie armuelu puhkeb õitsele. Kui oled vallaline, on suur võimalus, et leiad oma elu armastuse, sest tähed on sinu poolt.

SKORPION (24. oktoober – 22. november)
Sel nädalal võib teie suhtes olle pingeid. Tuleb välja, et sinu partner varjab sinu eest midagi. Kui jah, siis see teeb teie suhtele ainult halba.

AMBUR (23. november – 21. detsember)
Kui keegi sinu sõpradest tahab sind kellegagi kokku viia, siis parim aeg kohtumiseks oleks kolmapäev. Irooniline on, et sinu sõber võib pühapäeval välja näidata kadedusenoote sinu uue suhte tõttu.

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)
Sel nädalal on suur võimalus karjääri eduks ning armuelu jääb pigem kõrvale. Erand on muidugi see, kui sinu kallim ongi see, kes sind tööl eduni viib. Sul ei pruukinud aimugi olla, et sinu kallim sinu edu niimoodi mõjutada suudab.

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)
Sina ja su kallim naudite sel nädalal kvaliteetaega sõpradega. Ehk on sinu kallima sõpradeks mingi teine, välismaalt pärit paarike, ning saate sel nädalal esimest korda kokku. Pill tuleb aga pika ilu peale – pühapäeval avastate, et teil on lahendada üks pikalt keenud moraalne dilemma.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)
Kui oled suhtes, on sul, mida oodata! Õnneplaneet jupiter on juba mõnda aega sinu suhtesektoris ning toetanud sinu armuelu. Sel reedel hakkab ta aga liikuma teisele alale. See ei ole aga halb, sest ka sel on sinu suhtele positiivne mõju – rahaasjad hakkavad ainult paremuse poole minema.