NÄDALA ARMUHOROSKOOP 07.11-13.11

NÄDALA ARMUHOROSKOOP 07.11-13.11

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad!

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad!

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)
Sel nädalal võib leek põlema hakata sinu ja su sõbra vahel. Kuigi teie vahel on seksuaalne keemia olnud ilmselt juba pikalt, ei ole kumbki teist tahtnud astuda esimest sammu. Peale kolmapäeva muutub aga kõik. Te ei suuda sädemeid enam kauem ignoreerida ning juhtub midagi positiivset. Isegi kui kõik ei lähe päris planeeritult, õpite te üksteist austama ja hindama.

SÕNN (21. aprill – 20. mai)
Kui oled vallaline, on peale reedet võimalus kohata kedagi, kellel on sinust täiesti erinev taust. See inimene võib pärit olla isegi teisest maailma otsast! Isegi kui sa ei kohta teda reisil, on lihtne kohata inimesi ka erineva religioosse maailmavaatega. Just erinevused on need, mis teid kokku toovad.

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)
Keskendute partneriga alates sellest reedest rohkem rahalistele muredele. Ehk olete te hiljuti abiellunud või alles kokku kolinud, mis tähendab, et hakkate alles õppima ühise rahakoti pidamist. Õnneks on kuni 7. detsembrini võimalus, et kõik laheneb lihtsalt. Merkuur triivib 2. detsembrini sinu õnneks su suhtlussektoris, mis kindlasti soosib kõigiga läbisaamist. Kasuta olukorda hästi!

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)
Kuigi teie vahel on lähipäevadel pingeid, saab see peale kolmapäeva läbi. Reedel liigub Veenus sinu partnerlussektorisse, mis annab teile tuge ja harmooniat. Mistahes finantsmure teid ka ei vaevaks, saate sellest koos üle. Kui olete alles värskelt armunud, võite sel nädalal tunda, et oleks aeg lõpuks astuda järgmine, tõsisem samm.

LÕVI (23. juuli – 22. august)
Võite oma partneriga sel nädalal mõista, et teie suhtes on toimumas ümberkorraldused. Alates kolmapäevast jõuab Marss sinu pühendumussektorisse, mille tagajärjel saab teile selgeks, mis teid mõlemaid suhtes häirinud on. Ärritumised on võimalikud, kuid proovi õhk puhtana hoida ja lahendada asi mõistlikult.

NEITSI (23. august – 22. september)
Kui oled vallaline, ilmub su ellu romantikat peale selle nädala reedet. Kuni 7. detsembrini aitab Veenus su ellu tuua uusi põnevaid inimesi, kelle seast valida. Ole sotsiaalne ja avatud, sest sõpradega väljas olles võidki tutvuda kellegi erilisega.

KAALUD (23. september – 23. oktoober)
Kui romantika on viimasel ajal sinu jaoks tagaplaanile jäänud, siis nüüd on aeg muutusteks. Peale kolmapäeva avastad, et tunned end kuidagi energilise ja entusiastlikuna. Sa tunned end seksikana ja vallalisena on sinu ees kõik lõbusad kohtingud ees just sel kuul. Suhtes olles soovid ilmselt magamistuppa veidi vürtsi lisada.

SKORPION (24. oktoober – 22. november)
Suhtlus sinu ja su kallima vahel sujub sel nädalal imeliselt. Reedel jõuab Veenus sinu sõnumisektorisse, mille tulemusel on teie omavahelised vestlused rahulikumad ja nauditavamad. Kui teil on teha olulisi otsuseid, suudate need langetada loogika ja ühise sideme toel.

AMBUR (23. november – 21. detsember)
Sel nädalal on sul julgust öelda, mida sa mõtled ja sinu partner märkab seda kindlasti. Pead oma sõnadega aga olema ettevaatlik, sest kuigi sinu partner hindab sinu lennukaid ideid ja ausaid arvamusavaldusi, pead siiski oskama ka oma partnerit kuulata.

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)
Sinu armuelu muutub sel nädalal eriti nauditavaks. Reedel jõuab sinu tähemärki Veenus, mille tulemusena muutud sa enesekindlamaks ja graatsiliseks ning tahad teha midagi, mis sinu ilu esile tooks. Isegi väike muutus riietuses püüab teiste pilke. Kui oled vallaline, ilmub sinu teele mitmeid potentsiaalseid kavalere. Suhtes tunned end sel nädalal eriti hinnatuna.

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)
Tunned sel nädalal uut energiat ja tead, et suudad saavutada kõike, mida soovid. Kõikide oma teiste projektide kõrval saab positiivse tõuke ka sinu libiido, mille tagajärjel üllatad oma kallimat eriti kelmikate ideedega. Peale reedet soovid oma partneriga veeta aega vaid kahekesi, et vaimselt eriti tugevalt ühenduses olla.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)
Luba sel nädalal oma sõbral end kokku viia kellegi erilisega, kellega su sõber tunneb, et oleksite täiuslik paar. Ehk on üldsegi aeg oma sõbrale üles tunnistada, et sa hoopis teda oled teise pilguga vaatama hakanud? On aeg teema ümber tantsimine lõpetada ja elevant ruumis tuvastada. See võib olla algus imeilusale armuloole!