NÄDALA ARMUHOROSKOOP 12.09-18.09

NÄDALA ARMUHOROSKOOP 12.09-18.09

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)
Just siis, kui arvasid, et sa ei pea millegi pärast muretsema, tulevad teie teele ette takistused. Kuid ära paanitse – see võib olla heaks meeldetuletuseks, et armastust ei saa iseenesestmõistetavalt võtta. Ole sel nädalal avatud ja võta iga olukorda kui õppetundi.

SÕNN  (21. aprill – 20. mai)
Sel nädalal võid tunda end rahutuna ja tahta end oma kallima peal välja elada. Kui teil on mingeid lahendamata asju, ole nüüd valmis nendega tegelema. Vahel lihtsalt on vaja üht suurt vaidlust, et elevant ruumist kaotada. On aeg!

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)
Armastus on sel nädalal põnev, kuid ettearvamatu. On võimalik, et teil partneriga tekib vaidlus koduste tingimuste tõttu. Vallalisena on sel nädalal võimalus, et armud lausa esimesest silmapilgust! Kuigi see ei pruugi püsiv olla, on see siiski lõbus.

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)
Sinu mõtlematult öeldud sõnad tekitavad sel nädalal paksu pahandust. Püsi rahulik ja ära lase oma tujudel enda kainet mõistust vaigistada. 

LÕVI (23. juuli – 22. august)
Armastuses ei ole midagi lihtsat. Võid tunda, et sinu partner ei anna sulle suhtes piisavalt palju vastu. Kui see on tõsi, peaksid sellest kindlasti rääkima. Kohe!

NEITSI (23. august – 22. september)
Kuigi tahaksid end kodus peale pikka päeva välja elada, peaksid end tagasi hoidma, sest võid midagi väga valesti öelda. Püüdke partneriga jääda rahulikuks ja koos ühise eesmärgi nimel töötada. 

KAALUD (23. september – 23. oktoober)
Sel nädalal ootavad sind ees põnevad olukorrad. Naudi hetki koos kallimaga ja tehke midagi romantilist, kuni Veenus veel sinu tähemärgis on!

SKORPION (24. oktoober – 22. november)
Sinu südameasjades on see nädal sinu jaoks määrav. Kui oled kellelgi kaua silma peal hoidnud, on nüüd aeg talle tundeid avaldada. Samas võib see ka olla aeg, mil leiad, et sa ei olegi armunud… Võimalik on, et soovid lihtsalt tunda end vajatuna ja oled järginud valesid instinkte. 

AMBUR (23. november – 21. detsember)
Sinu armuelu on hetkel kuum, põnev, kuid võib olla kontrolli alt väljas. Sinu kallim võib avaldada juhuslikult omadusi, mida sa temast ei oodanud. Kas see on hea või halb, on sinu enda otsustada!

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)
On võimalik, et sinu perekond pistab kuidagi oma nina sinu armuellu. Ära lase neil liiga lähedale tulla ning hoia pere ja romantika lahus, sest see võib halvasti lõppeda!

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)
Sinu sotsiaalelu on hetkel tiksuv pomm. Sinu sõber võib püüda tolmu üles keerata teemadelt, mis võivad kaasa tuua konflikte. Püüa sina jääda täiskasvanulikuks ja ära lase tema sõnadel enda üle võimust võtta! 

KALAD (19. veebruar – 20. märts)
Väldi väga hellasid teemasid, mida su kallim üritab teemaks võtta. Ta võib üritada lihtsalt end välja elada ja tüli tekitada, millel ei ole tegelikult mõtet.