NÄDALA ARMUHOROSKOOP 14.11-20.11

NÄDALA ARMUHOROSKOOP 14.11-20.11

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad!

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad!

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)
Selle nädala alguses oled põhiliselt keskendunud rahaasjadele, kuid nädalavahetusel leiad kindlasti aega ka romantikaks. Laupäeval kohtub Veenus Neptuuniga ning toob su ellu tingimusteta armastust. Avastate partneriga ühiseid spirituaalseid jooni ning on võimalik, et laete üksteist ergutava energiaga. Võtke sellest kõik ja nautige teineteist!

SÕNN (21. aprill – 20. mai)
Täiskuu sinu tähemärgis muudab su emotsionaalselt avatuks. Sul ei ole mingit probleemi jagada partneriga oma sügavaimaidki tundeid. Sul on motivatsiooni lahendada kõik probleemid ja üle saada ebakindlustest, mis teie suhet vaevavad. Teie side aina tugevneb.

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)
Teie vestlused võivad sel nädalal kujuneda veidi kahtlaseks. Ühest küljest on sul julgus rääkida kõigest ja kõigist. Kuid probleem võib tekkida reedel, kui kõik kuhjunud ebameeldivused lõpuks pead tõstavad. Et olukorda päästa, proovi jääda mõistvaks ja rahulikuks, et te selle nädala ikka üle elaksite.

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)
Teie hingesugulus viib teid sel nädalal läbi tule ja veel. Kui satute ka komistuskivi otsa, suudate sellest hooga üle hüpata. Teie ühine armastus annab teile energiat ja aitab teid igapäevaelus. Imeline!

LÕVI (23. juuli – 22. august)
Teisipäeval võid oodata väga stimuleerivat vestlust oma kallimaga. Naudi seda, kuni saad, sest reedeks võib teievaheline lõõmav energia muutuda veidraks segaduseks. Ühtäkki on teil raske üksteise suust väiksemaidki asju uskuda. Kui oled vallaline, on sel nädalal oodata sädet töökaaslasega.

NEITSI (23. august – 22. september)
Ära kuula sel nädalal, mida su perel su partneri kohta öelda on. Tuleta neile meelde, et kui neil pole midagi head öelda, siis nad võiksid lihtsalt suud pidada. Laupäeval naudite kallimaga üürikest õndsust. Leiad kindluse selles, et mida iganes teised mõtlevad, oled sina leidnud oma hingesugulase.

KAALUD (23. september – 23. oktoober)
Selle nädala teemaks on sinu jaoks raha. On võimalik, et märkad pikalt oodatud edu idanemas, kuid on ka võimalik, et mingi pakiline olukord vajab kohe sinu kiiret reageerimist. Ehk on sinu kallim suuremates võlgades, kui sa arvasid?

SKORPION (24. oktoober – 22. november)
Täiskuu sinu partnerlussektoris paneb sind sel nädalal pühenduma südameasjadele. Tuleb välja, et sul on õnne, sest teil on kallimaga nüüd võimalus oma sidet veelgi tugevdada. Tunnete emotsionaalset täiustatust ja õpite üksteist hindama hoopis uuel tasemel. Laupäeval on oodata romantilist vestlust.

AMBUR (23. november – 21. detsember)
Sel nädalal on sul elukaaslasega kodus tükk tegemist. Ühiselt jagatud rahad võivad kaasa tuua tulise argumendi, sest üks teist tunneb, et teine ei pinguta raha säästmiseks piisavalt. Asi võib olla kodu renoveerimises või isegi rahas, mida üks teist plaanib sugulasele kinkida. Olgu, kuidas on, teid päästab vaid aus vestlus.

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)
Armastus on sel nädalal kõikjal su ümber. Esmaspäevase täiskuuga sinu romantikasektoris tunned end eriti sentimentaalsena. Väljendate kallimaga üksteisele tundeid lihtsalt ja selgelt. Ehk lähete koos kohtingule ja naudite hubast kolmekäigulist õhtusööki küünlavalgel? Ka kontsert on hea mõte! Teine võimalus on, et arutate laste saamist. Beebiuudised võivad olla juba kiviviske kaugusel!

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)
Sinu kallim võib sullegi märkamatult aidata sul saavutada midagi, millest oled ammu unistanud. Sul on talent, millega tahaksid hakata raha teenima ning su partner on see, kes oskab sind selles toetada. Ta on su kõrval igal sammul ning sa peaksid olema tänulik.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)
Südameasjades läheb sul sel nädalal hästi. Sinu partner aitab sul täide viia salasoove, millest esimesed hakkavad edumärke näitama juba laupäeval.
On võimalik, et oled just suhet alustanud kellegagi oma sõpradest. Nädala lõpuks oled sa kindel, kas peaksite jääma sõpradeks või on ta see õige.