NÄDALA ARMUHOROSKOOP 19.09-25.09

NÄDALA ARMUHOROSKOOP 19.09-25.09

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)
Esmaspäeval naudite koos kallimaga intellektuaalset seiklust, mis jätab teid kindlasti hingetuks. Ehk olete koos uudistamas mõnd uut harivat või kultuurset tegevust? Kui jah, siis mida iganes te koos õpite, teeb see teid veel lähedasemaks. Peale reedet toimub su partneri sissetulekus muutus, millest ka sina kasu saad.

SÕNN  (21. aprill – 20. mai)
Kogu segadus sinu armuelus on kadumas. Peale teisipäeva jõuab Merkuur lõpuks sinu armusektorisse, mis loob sideme sinu ja su partneri vahel. Sel nädalal lahendad sa arusaamatused ja möödarääkimised, mis teil viimased paar nädalat oma aega on olnud ootamas. Nädalavahetusel muutub teie armuelu veelgi magusamaks ning saad kindlasti tunda, kui väga sind hinnatakse.

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)
Sel nädalal naudite te täielikku harmooniat. Tundub, et suudate koos minna läbi tule ja vee. See on seetõttu, et te suudate end tõeliselt üksteise kingadesse panna ja mõistate teineteist täielikult. See tõestab, et te mitte ainult ei armasta üksteist, vaid olete ka intellektuaalselt ideaalsed partnerid. Milline õnn!

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)
Kui oled vallaline, ole tähelepanelik tuleva nädalavahetuse suhtes, sest Veenus jõuab sinu armusektorisse ja sinu teele võib ilmuda keegi eriliselt tuline. See inimene on tõenäoliselt keegi, kelle intensiivsus ja külgetõmbejõud panevad sind kohe tema poole jooksma. Võimalus, et tunne pole vastastikune, on nullilähedane.

LÕVI (23. juuli – 22. august)
Oma partneriga suhtlemine on sinu jaoks selle nädala alguses igal hetkel erutav. Te sooviksite kogu aeg üksteise käte vahel olla ning kui see pole võimalik, vahetate te kuumi sõnumeid ja kõnesid. Kui oled hiljuti kellegi uue rajalt maha võtnud ja soovid teda oma perele tutvustada, siis oota reedeni. Sel nädalavahetusel lähevad sellised tutvumised imelihtsalt.

NEITSI (23. august – 22. september)
See nädal toob endaga kaasa kergendusohke igas valdkonnas. Kui Merkuur jõuab teisipäeval sinu tähemärki, hakkad sa tundma, justkui sa suudaksid igaühega paremini suhelda. Kui teie suhtes on viimasel ajal olnud palju arusaamatusi, suudate te need nüüd täiskasvanulikult lahendada.

KAALUD (23. september – 23. oktoober)
Sul on reedeni aega, et kasutada ära kogu ilu, magnetismi ja kirge, mida Veenus sinu tähemärgis sulle annab. Selle nädala alguses oled sa vastupandamatu – sel nädalal ei saa sa kuidagi eksida!

SKORPION (24. oktoober – 22. november)
Kas oled valmis uskumatuks kireks? Oled või ei ole – kui Veenus reedel sinu tähemärki jõuab, on võimatu sulle vastu panna. Sa tunned end ilusamana kui kunagi varem ning sellega kaasnev enesekindlus püüab pilke. Suhtes või mitte – oodata on palju positiivset tähelepanu.

AMBUR (23. november – 21. detsember)
Sellel nädalal on toimiva armuelu võtmeks sinu jaoks sinu sotsiaalelu. Võta vastu kõik kutsed ja kohtu kindlasti inimestega, keda su sõbrad takka kiidavad. Reedeks on oodata dramaatilist muutust sinule väga isiklikel teemadel. Avastad, et soovid rohkem privaatsust. Kui oled vallaline, on nüüd õige aeg kasvatada enesearmastust ja järele mõelda, mida sa suhtest tegelikult tahaksid.

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)
Peale reedet võid lõpuks saada üle ärevusest, mis vaevab sind ühe sõbra vastu tekkinud tunnete tõttu. Kuigi kumbki teist ei astunud esimest sammu, on teievaheline keemia käega katsutav. Viska kõrvale kahtlused ja ebakindlused ning avalda talle oma tõelised tunded.

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)
Kui olete partneriga hiljuti palju vaielnud raha teemadel, on head uudised teie poole teel. Peale neljapäeva suudate leida kompromisse ja koos otsuseid vastu võtta. Pead aga jääma kannatlikuks, sest saadud informatsiooni on väga palju ja ei tasu asju üle arutada.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)
Sellel nädalal saad partnerilt imehäid uudiseid raha teemal. Ta on kas saanud palgakõrgendust või boonust, mis kindlasti lahendab teie mitmed mured. On hea aeg investeerida millessegi, millest olete ammu unistanud.