NÄDALA ARMUHOROSKOOP 29.08-04.09

NÄDALA ARMUHOROSKOOP 29.08-04.09

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad.

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Sel nädalal tekib sul südameasjus üks ilus võimalus. Veenus siseneb sinu suhtesektorisse esmaspäeval ja püsib seal 23. septembrini, seega sinu ja su partneril on potentsiaal nautida koos armastust täis aegu. Harmoonia ja mõistmine valitsevad teie elu ning olete motiveeritud üksteisele pühenduma. Tulemus? Õnn!

SÕNN  (21. aprill – 20. mai)

Teisipäeval saabub Merkuur sinu romantikasektorisse. Uus algus sinu armuelus on võimalik, kuid see nõuab sinu poolt täit tähelepanu. Kui oled püüdnud ehitada üles oma unistuste suhet, kasutades valesid taktikaid, siis nüüd on võimalus oma metoodikat muuta. Armastus on olemas… kuid sinu mõtted on ainsad, mis sellel juhtuda ei lase.

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)

Sinu armuelu asub julgelt käiku vahetama ja avastama eriti suurt potentsiaali. Esmaspäeval jõuab Veenus sinu romantikasektorisse ja püsib seal 23. septembrini. Kui oled vallaline, on see sinule vaid toeks, et aidata sul kohata kedagi uut ja armuda ülepeakaela. Kui oled aga suhtes, võib see olla aeg laste peale mõtlemiseks. Olgu kuidas on, heaolu on garanateeritud – hoia lihtsalt süda avatud!

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)

Kui oled hiljuti saanud uue kaaslase ja mõtled, millal oleks ideaalne aeg teda oma perekonnale tutvustada, siis nüüd on see käes. Sellest nädalast kuni 23. septembrini naudid sa tuge ja armastust oma perekonna poolt. Selle tulemusena võtavad nad su kallima kohe omaks. Teine võimalus on, et mõtled sel nädalal kokku kolimisele. Kui jah, siis tee seda!

LÕVI (23. juuli – 22. august)

Sa märkad, kui palju lihtsam on sel nädalal sul oma kallimaga ükskõik millest rääkida. On imeline tunne, kui su partner toetab ja austab sind täielikult ning tead, et saad temaga kõike jagada. Üks klassikalisemaid suhete hävitajaid on partner, kes ei soovi suhelda ja ei räägi sinuga olulistest asjadest. Õnneks ei ole see sinu reaalsus!

NEITSI (23. august – 22. september)
Sel nädalal võid tunda, et teie suhtes on toimumas suured muutused. Ära muretse detailide pärast nii palju! Selle asemel võta omaks fakt, et midagi peab muutuma, et asjad jälle liikuma saaks. Praegu ei ole härjadel sarvist haaramine sinu mure – lihtsalt rahune ja mine vooluga kaasa.

KAALUD (23. september – 23. oktoober)
Kas oled valmis tähelepanuks? Oled või mitte, siit ta tuleb! Esmaspäeval jõuab Veenus sinu tähtkujusse ja püsib seal 23. septembrini, mis teeb sinust tõelise printsessi. Oled justkui magnet, mis teeb teistele sinu vältimise väga raskeks. Kui oled vallaline, on see kindlasti parim aeg armastuse leidmiseks. Kui oled aga suhtes, naudid sel nädalal eriti rohkelt komplimente tema poolt.

SKORPION (24. oktoober – 22. november)
Sina ja su kallim võite hetkel kogeda raskeid aegu, seega on võimalus, et vajate toetust kolmandalt isikult. See võib olla suhtenõustaja, kuid sama hästi ka mõni lõõgastav meditatsioon, mis teid end mugavalt tundma paneb. Ole avatud intiimsusele ja privaatsele ajale oma kallimaga, et muresid leevendada. See tasub end ära!

AMBUR (23. november – 21. detsember)
Sinu armuelu õnne saladuseks on sinu sotsiaalelu. Kuni 23. septembrini peaksid osalema võimalikult paljudel koosviibimistel koos oma kallimaga. Kui oled vallaline, on see ideaalne võimalus lasta oma sõpradel endale pimekohting korraldada. Põnev!

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)
Sinu partner võib olla oluliseks lüliks sinu karjääri edus sel nädalal. On võimalik, et sinu kallim tutvub kellegagi sinu valdkonnast ning aitab sul jõuda ühe tähtsa eesmärgini. Kui jah, siis on tal hea meel teid omavahel ka tutvustada. Teine võimalus on, et sinu partner on otseselt sinu karjääriga seotud ja teeb kõik, mis võimalik, et sinu edule kaasa aidata.

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)
Sina ja su kallim võite sel nädalal käiku vahetada ja keskenduda rohkem oma spirituaalsele arengule. See on väga hea võimalus omavahel lähedasemaks saada. Kui oled vallaline, kohtad ilmselt kedagi, kellel on sinuga väga erinev taust. Kui põnev!

KALAD (19. veebruar – 20. märts)
Kui oled abielus või suhtes, on su ellu oodata positiivset energiat sinu partneri poolt rahalises mõttes. Sinu kallim võib välja teenida suure palgatõusu! Teine võimalus on, et te mõlemad saate kasu ühisest investeeringust. Kui oled pigem värskes suhtes, on see ideaalne aeg leivad ühte kappi panna. Sa ei pettu!