NÄDALA ARMUHOROSKOOP 31.10-06.11

NÄDALA ARMUHOROSKOOP 31.10-06.11

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad!

Loe, mida tähed selleks nädalaks sinu ja sinu partneri armuelu kohta ennustavad!

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)
Sel nädalal on teie armuellu oodata huvitavat seika, mis teie suhtesse põnevust toob. Ehk otsustate te lõpuks ära osta piletid oma unistuste reisile? Võite ühel tavalisel õhtul üksteisele silma vaadates avastada, et olevikust koos temaga pole midagi tähtsamat. Naudid iga koosveedetud hetke.

SÕNN (21. aprill – 20. mai)
Päike ja Merkuur rändavad koos sinu partnerlussektorisse, asetades tähelepanu keskpunkti sinu romantilise suhte. Õnneks on see hea enne! Teisipäeval soovite olla teineteise jaoks olemas ja toetada üksteist unistuste poole püüdlemisel. Neljapäeval areneb teie vahel sügav spirituaalne vestlus, mis teid veelgi lähedasemaks teeb. Imeline!

KAKSIKUD (21. mai – 21. juuni)
Veenus liigub endiselt sinu suhtesektoris, lisades sinu armuellu mõnusalt mugava toestuse. On oodata tõelist elektrit ja sidet! Sinu partner soovib nädalavahetusel ette võtta midagi põnevat, mida te tavaliselt ei teeks. Oma mugavustsoonist väljudes leiad tõeliselt romantilise potentsiaali.

VÄHK (22. juuni – 22. juuli)
Sind ümbritseb sel nädalal tõeliselt romantiline energia. On võimalik, et teisipäeval kohtad sa kedagi, kes sind jalust rabab. Kui oled suhtes, võib teisipäeval oluliseks jututeemaks saada pere loomine… või teie voodielu.

LÕVI (23. juuli – 22. august)
Armastus on sel nädalal tõeline seiklus. Kui oled vallaline, on sel nädalal aeg mugavustsoonist välja tulla ja kohtingumaailmas midagi uut proovida. Jäädes positiivseks, on suur võimalus, et kohtad kedagi, kes esimesest silmapilgust sind rabab.

NEITSI (23. august – 22. september)
Vestlused sinu ja su partneri vahel on sel nädalal väga sügavamõttelised. Teisipäeval innustate üksteist positiivsete mõtete ja sõnumitega. Tundub, et teievaheline side on oma parimas vormis ja te suudate üksteist toetada igas olukorras. Neljapäeval võtate vastu väga olulise otsuse.

KAALUD (23. september – 23. oktoober)
Veenus liigub hetkel läbi sinu suhtlussektori, mis toob sinus esile oskuse olla eriti sarmikas ja end igast probleemist läbi rääkida. Sa suudad oma partnerile esitada ideid nii, et need ei tundugi talle enam üldse hullud. Ta mõistab hoopis, et oled tõeline geenius!

SKORPION (24. oktoober – 22. november)
Selle nädala alguses tunned armastuses sensatsioonilisi võnkeid! Teisipäeval jõuab Päike sinu tähemärki ja on täiuslikus harmoonias Neptuuniga, mis toob kaasa spirituaalsust ja tingimusteta armastust. Kui sa pole oma hingesugulast veel kohanud, on sel nädalal selleks potentsiaal olemas. Kui ta on aga juba sinu kõrval, naudite üksteist nüüd eriti lähedalt.

AMBUR (23. november – 21. detsember)
See on sinu jaoks armastuse nädal! Oled positsioonil, kus naudid ootamatut head õnne südameasjus. Kui oled vallaline, kohtad kedagi täiesti ootamatult ja armud esimesest silmapilgust. Suhtes olles on oodata elektrit ja kirge.

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)
On võimalik, et oled viimasel ajal väga hõivatud olnud, mille tõttu on romantika tagaplaanile jäänud. Kui asi on nii, siis pole enam põhjust muretsemiseks, sest laupäeval lahenevad muud pereprobleemid ja te saate oma kallimaga taas üksteisele keskenduda.

VEEVALAJA (21. jaanuar – 18. veebruar)
Kui oled vallaline, on sel nädalal aeg välja minna ja uute inimestega kohtuda. Oma häbelikkuse pärast ei pea sa muretsema – sinu sõbrad on valmis tegema kõik, et sind aidata. Arvatavasti ei pea sa selle õige kohtamiseks ise lillegi liigutama! Ootamatu kohtumine võib toimuda laupäeval.

KALAD (19. veebruar – 20. märts)
Naudite partneriga sel nädalal sügavaid omavahelisi vestluseid. Peale teisipäeva avastate te üksteise salajasemaid nurki, arutledes filosoofilistel teemadel. Kui teil on vaja teha olulisi otsuseid või koos mingile lepingule alla kirjutada, peaksid sa seda tegema sel nädalal. Kõik läheb nii, nagu olete soovinud.